Nanoil
  • PRODUKTY
    NÍZKA PÓROVITOSŤ STREDNÁ PÓROVITOSŤ VYSOKÁ PÓROVITOSŤ
  • TEST PÓROVITOSTI VLASOV
  • KONTAKT
  • OBJEDNAJTE SI TERAZ

Jediný, ktorý výborne vyhoveje vašim potrebám
NANOIL pre vlasy s vysokou pórovitosťou

Uhladzuje vlasové kutikuly, pričom hydratuje a vyživuje suché vlasy a pokožku hlavy

Hĺbková regenerácia keratínovej štruktúry poškodených vlasov, ktorým sa zvyknú štiepiť končeky

Ideálny pre lámavé vlasy, ktorým dodá pružnosť a jemnosť

Zamatové, jemné vlasy plné lesku a zdravšia pokožka hlavy

NANOIL PRE VLASY S
VYSOKOU PÓROVITOSŤOUObjavte tajomstvo krásnych vlasov

KÚPTE SI IHNEĎ

MÁM VLASY S VYSOKOU PÓROVITOSŤOU - ČO TO ZNAMENÁ?

structure of high porosity hair
structure of high porosity hair

Vlasy vyžadujú hĺbkovú regeneráciu

Vaše vlasy sú v zlom stave z niekoľkých dôvodov - farbenia, tepelnej úpravy, nesprávnych prípravkov, škodlivých vonkajších faktorov. To všetko oslabuje vlasové cibuľky a narúša rovnováhu vody a tukov na pokožke hlavy. Následne to vystupňuje poškodenie na povrchu vlasov. NANOIL pre vlasy s vysokou pórovitosťou opravuje poškodenú keratínovú štruktúru vlasov, posilňuje dreň a uzatvára šupiny.

Vlasy vyžadujú neustálu ochranu

Šupiny vlasov s vysokou pórovitosťou sú nadvihnuté od tela vlasu. Preto, sú vlasy vystavené mechanickému poškodeniu a škodlivým účinkom látok, ktoré nenarazia na žiadnu ochrannú bariéru. NANOIL napráva tieto problémy. Kúra vyživuje a regeneruje dokonca aj tie najpoškodenejšie pramene.

Vlasy stratili zdravie a lesk

Poškodené vlasy sú príťažou - sú kučeravé, statické, suché, nepoddajné a mdlé. Všetky pokusy o vylepšenie ich stavu pomocou stylingových prípravkov končia neúspešne a ich stav ešte viac zhoršujú. NANOIL pre vlasy s vysokou pórovitosťou dodáva pramienkom nádherný lesk, jemnosť, hydratáciu, obnovuje ich odolnosť a zaručuje zdravý jas.

NANOIL VÍŤAZÍ NAD PRÍČINOU PROBLÉMU

Vlasy s vysokou pórovitosťou potrebujú pomoc od látok, ktoré majú silné hĺbkové účinky. NANOIL pre vlasy s vysokou pórovitosťou obsahuje šesť starostlivo vybraných rastlinných olejov, oplývajúcich cennými nenasýtenými mastnými kyselinami. Sú obohatené o komplex esenciálnych ingrediencii, zodpovedných za zosilnenie účinkov výrobku.

AKO TO FUNGUJE?

Cibuľky vlasov určujú stav vlasov. NANOIL je jediná kúra, ktorý pôsobí tam, kde leží príčina problému - v pokožke hlavy. Udržiava správne pH, stimuluje krvný obeh, dopĺňa živiny a posilňuje ochrannú bariéru tým, že zlepšuje stav cibuliek. NANOIL pre vlasy s vysokou pórovitosťou vypĺňa trhliny a uzatvára šupiny. Má antioxidačné vlastnosti; v dôsledku toho budú vaše vlasy dlhšie mladšie a odolnejšie, prestanú vypadávať a budú rýchlejšie rásť.

NANOIL PRE VLASY S
VYSOKOU PÓROVITOSŤOUZažite silu pírodných olejov

KÚPTE SI IHNEĎ

REGENERÁCIA V SÚLADE S PRÍRODOU

Spoznajte zloženie elixíru NANOIL pre vlasy s vysokou pórovitosťou

Len Nanoil je zložený z dobre-vyrovnaných zložiek prírodných olejov a ďalších kondicijujúcich ingrediencií. Vďaka ich kombinácií v adekvátnych proporciách získava výnimočné vlastnosti. Zistite samy, že správnym výberom a zložením olejov môžete vylepšiť svoje vlasy účinnejšia, ako kedykoľvek predtým.

MANDĽOVÝ OLEJ – zabezpečuje rovnováhu vody a tukov

Za studena lisovaný olej zo sladkých mandlí. Je skvelým vyhladzujúcim, zvláčňujúcim prípravkom. Jeho ľahučká formula poskytuje vlasom hĺbkovú hydratáciu a upokojuje podráždenia. Zabraňuje lámaniu.

ARGÁNOVÝ OLEJ – hĺbkovo regeneruje a uzatvára šupiny

Cenný olej, získaný z jadra Arganovníka. Nie bezdôvodne sa nazýva tekuté zlato Maroka. Regeneruje medzibunkové spojivo a uzatvára vlasovú štruktúru. Nielenže zvnútra ozdravuje pramene, ale ich aj chráni.

PUPALKOVÝ OLEJ – vylepšuje stav pokožky hlavy

Získava sa z malých semienok kvetín Oenothera. Má pozitívny vplyv na funkciu buniek v pokožke hlavy. Zabraňuje strate vody, odstraňuje toxíny, upokojuje podráždenia a podporuje liečbu kožných problémov.

AVOKÁDOVÝ OLEJ – hydratuje vlasy a zintenzívňuje ich lesk

Olej siedmich vitamínov, za studena lisovaný z dužiny avokáda. Táto ingrediencia vyhladzuje vlasové vlákna a zaručuje nádherný lesk. Spomaľuje stratu vody, čo prispieva k zabráneniu kučeravenia a lámania. Taktiež krotí neposlušné pramene.

MARAKUJOVÝ OLEJ – má silne antioxidačné účinky

Vytlačený zo semienok Marakuje, zlepšuje stav pokožky hlavy a odolnosť vlasov. Vyvažuje procesy prebiehajúce vnútri buniek a reguluje vylučovanie séba. V dôsledku toho zabraňuje masteniu pokožky hlavy a vlasov.

BAVLNÍKOVÝ OLEJ – chráni končeky vlasov

Tento olej sa získava zo semienok bavlníka. Umožňuje skutočnú premenu účesu. Je známy pre svoje hydratačné a zjemňujúce vlastnosti. Preto sa odporúča pre dehydrované vlasy s poškodenými koncami.

Sila prírodných olejov je vylepšená o:

Panthenol – podporuje regeneráciu vlasov, stimuluje produkciu keratínu (prírodnej látky, tvoriacej vlasy a pokožku), vlasy vyhladzuje, dodáva im lesk a vylepšuje ich farbu.

Baicapil – stimuluje funkciu stále nečinných buniek, čo má za následok objavenie sa nových detských vláskov. Dodáva prameňom mladistvý a zdravý vzhľad.

Keratin – náprava pre poškodené vlasy. Podieľa sa na obnove keratínovej štruktúry vlasov a regeneruje poškodenia.

UV filter – chráni vlasy pred škodlivým slnečným žiarením, starnutím a dehydratáciou.

Lanolin – ingrediencia, ktorá dobre pôsobí na štruktúru ľudskej pokožky. Mastí, zjemňuje, vyhladzuje a poskytuje odolnosť poškodeným vlasom. Zlepšuje intenzitu lesku a farby.

Vitamin E – veľmi silný antioxidant, ktorý zabraňuje rohovateniu a predčasnému starnutiu pokožky hlavy. Vyzdvihuje lesk a zlepšuje odolnosť vlasov.

Kerastim – zlepšuje metabolizmus v kožných bunkách, v dôsledku čoho zabraňuje vypadávaniu vlasov, zlepšuje ich hustotu a urýchľuje ich rast.

Hodváb – ľahká látka, zodpovedná za uľahčenie stylingu. Hydratuje a vyhladzuje vlasovú štruktúru. Robí pramene hodvábne hladkými a dodáva im mimoriadny lesk.

‘Pravidelné farbenie a vyrovnávanie poškodilo moje vlasy. Boli nepoddajné a vyzerali hrozne - mdlo, krehko, rozštiepené končeky. Zamilovala som sa do Nanoil hneď na prvý pohľad. Je totálne super!’

Anne, 23

‘Zdravie mojich vlasov bolo ohrozené. Ale potom som siahla po Nanoil. Tieto úžasné rastlinné oleje a extra ingrediencie úplne ozdravili môj účes. Vyzeral tragicky - sucho, nepoddajne, krehko a bol veľmi rozštiepený. Teraz sú moje vlasy celkom hladké, jemné a pružné.’

Barbora, 27

‘Po mnohonásobnom farbení boli moje vlasy v hroznom stave. Moja mama bojovala so suchosťou a krehkosťou. Začala kúru s Nanoil a jednu priniesla aj mne. Produkt sme testovali obe naraz... A obe sme sa rozhodli, že si zadovážime ďalšie balenie - účinky boli neuveriteľné. Dokázali sme to. Kúpime si viac balení Nanoil; to viem naisto!’

Zuzana, 24

NANOIL PRE VLASY S
VYSOKOU PÓROVITOSŤOUSiahnite po kráse s NANOIL!

KÚPTE SI IHNEĎ

ZREGENERUJTE SVOJE VLASY S NANOIL

NANOIL pôsobí na vlasy s vysokou pórovitosťou ako uzdravujúca náplasť. Vaše vlasy zostanú silné a zdravé dlho po ukončení kúry. Olej obsiahle pôsobí na všetky problémy, spojené s poškodenými vlasmi a zaručuje intenzívnu regeneráciu vnútornej vlasovej štruktúry.

Tajomstvo jeho účinnosti spočíva vo výbere zložiek, ktoré pôsobia vo vnútri vlasových folikúl, a nie len na povrchu vlasov. Poškodené a oslabené pramene sú ozdravené a ich ochranná bariéra posilnená. V dôsledku toho sú vaše pramienky odolné, silné, žiarivé a zdravé a vo viditeľne lepšom stave. NANOIL uzatvára šupinky a robí pramene hladkými a lesklými. Regeneruje dokonca aj tie najpoškodenejšie vlasy a robí ich zdravé a krásne.

NANOIL PRE VLASY S
VYSOKOU PÓROVITOSŤOUOhromujúca žiarivosť!

KÚPTE SI IHNEĎ