Jediný, ktorý výborne vyhoveje vašim potrebám
NANOIL pre vlasy s vysokou pórovitosťou

Uhladzuje vlasové kutikuly, pričom hydratuje a vyživuje suché vlasy a pokožku hlavy

Hĺbková regenerácia keratínovej štruktúry poškodených vlasov, ktorým sa zvyknú štiepiť končeky

Ideálny pre lámavé vlasy, ktorým dodá pružnosť a jemnosť

Zamatové, jemné vlasy plné lesku a zdravšia pokožka hlavy

NANOIL PRE VLASY S
VYSOKOU PÓROVITOSŤOU

Objavte tajomstvo krásnych vlasov

- +

MÁM VLASY S VYSOKOU PÓROVITOSŤOU - ČO TO ZNAMENÁ?

Vlasy
štruktúra
Vlasy
štruktúra

Vlasy vyžadujú hĺbkovú regeneráciu

Vaše vlasy sú v zlom stave z niekoľkých dôvodov - farbenia, tepelnej úpravy, nesprávnych prípravkov, škodlivých vonkajších faktorov. To všetko oslabuje vlasové cibuľky a narúša rovnováhu vody a tukov na pokožke hlavy. Následne to vystupňuje poškodenie na povrchu vlasov. NANOIL pre vlasy s vysokou pórovitosťou opravuje poškodenú keratínovú štruktúru vlasov, posilňuje dreň a uzatvára šupiny.

Vlasy vyžadujú neustálu ochranu

Šupiny vlasov s vysokou pórovitosťou sú nadvihnuté od tela vlasu. Preto, sú vlasy vystavené mechanickému poškodeniu a škodlivým účinkom látok, ktoré nenarazia na žiadnu ochrannú bariéru. NANOIL napráva tieto problémy. Kúra vyživuje a regeneruje dokonca aj tie najpoškodenejšie pramene.

Vlasy stratili zdravie a lesk

Poškodené vlasy sú príťažou - sú kučeravé, statické, suché, nepoddajné a mdlé. Všetky pokusy o vylepšenie ich stavu pomocou stylingových prípravkov končia neúspešne a ich stav ešte viac zhoršujú. NANOIL pre vlasy s vysokou pórovitosťou dodáva pramienkom nádherný lesk, jemnosť, hydratáciu, obnovuje ich odolnosť a zaručuje zdravý jas.

NANOIL VÍŤAZÍ NAD PRÍČINOU PROBLÉMU

Vlasy s vysokou pórovitosťou potrebujú pomoc od látok, ktoré majú silné hĺbkové účinky. NANOIL pre vlasy s vysokou pórovitosťou obsahuje šesť starostlivo vybraných rastlinných olejov, oplývajúcich cennými nenasýtenými mastnými kyselinami. Sú obohatené o komplex esenciálnych ingrediencii, zodpovedných za zosilnenie účinkov výrobku.

AKO TO FUNGUJE?

Cibuľky vlasov určujú stav vlasov. NANOIL je jediná kúra, ktorý pôsobí tam, kde leží príčina problému - v pokožke hlavy. Udržiava správne pH, stimuluje krvný obeh, dopĺňa živiny a posilňuje ochrannú bariéru tým, že zlepšuje stav cibuliek. NANOIL pre vlasy s vysokou pórovitosťou vypĺňa trhliny a uzatvára šupiny. Má antioxidačné vlastnosti; v dôsledku toho budú vaše vlasy dlhšie mladšie a odolnejšie, prestanú vypadávať a budú rýchlejšie rásť.

NANOIL PRE VLASY S
VYSOKOU PÓROVITOSŤOU

Zažite silu pírodných olejov

- +

REGENERÁCIA V SÚLADE S PRÍRODOU

Spoznajte zloženie elixíru NANOIL pre vlasy s vysokou pórovitosťou

Iba Nanoil obsahuje vyvážené zloženie prírodných olejov a ďalších kondicionujúcich prísad. Vďaka správnym pomerom získava vynikajúce vlastnosti. Sami zistite ako môže správny výber a zloženie olejov zlepšiť stav vašich vlasov tak efektívne ako nikdy predtým.

MANDĽOVÝ OLEJ – zabezpečuje rovnováhu vody a tukov

Za studena lisovaný olej zo sladkých mandlí. Je skvelým vyhladzujúcim, zvláčňujúcim prípravkom. Jeho ľahučká formula poskytuje vlasom hĺbkovú hydratáciu a upokojuje podráždenia. Zabraňuje lámaniu.

ARGÁNOVÝ OLEJ – hĺbkovo regeneruje a uzatvára šupiny

Cenný olej, získaný z jadra Arganovníka. Nie bezdôvodne sa nazýva tekuté zlato Maroka. Regeneruje medzibunkové spojivo a uzatvára vlasovú štruktúru. Nielenže zvnútra ozdravuje pramene, ale ich aj chráni.

PUPALKOVÝ OLEJ – vylepšuje stav pokožky hlavy

Získava sa z malých semienok kvetín Oenothera. Má pozitívny vplyv na funkciu buniek v pokožke hlavy. Zabraňuje strate vody, odstraňuje toxíny, upokojuje podráždenia a podporuje liečbu kožných problémov.

AVOKÁDOVÝ OLEJ – hydratuje vlasy a zintenzívňuje ich lesk

Olej siedmich vitamínov, za studena lisovaný z dužiny avokáda. Táto ingrediencia vyhladzuje vlasové vlákna a zaručuje nádherný lesk. Spomaľuje stratu vody, čo prispieva k zabráneniu kučeravenia a lámania. Taktiež krotí neposlušné pramene.

MARAKUJOVÝ OLEJ – má silne antioxidačné účinky

Vytlačený zo semienok Marakuje, zlepšuje stav pokožky hlavy a odolnosť vlasov. Vyvažuje procesy prebiehajúce vnútri buniek a reguluje vylučovanie séba. V dôsledku toho zabraňuje masteniu pokožky hlavy a vlasov.

BAVLNÍKOVÝ OLEJ – chráni končeky vlasov

Tento olej sa získava zo semienok bavlníka. Umožňuje skutočnú premenu účesu. Je známy pre svoje hydratačné a zjemňujúce vlastnosti. Preto sa odporúča pre dehydrované vlasy s poškodenými koncami.

Sila prírodných olejov je vylepšená o:

Panthenol – podporuje regeneráciu vlasov, stimuluje produkciu keratínu (prírodnej látky, tvoriacej vlasy a pokožku), vlasy vyhladzuje, dodáva im lesk a vylepšuje ich farbu.

Baicapil – stimuluje funkciu stále nečinných buniek, čo má za následok objavenie sa nových detských vláskov. Dodáva prameňom mladistvý a zdravý vzhľad.

Keratin – náprava pre poškodené vlasy. Podieľa sa na obnove keratínovej štruktúry vlasov a regeneruje poškodenia.

UV filter – chráni vlasy pred škodlivým slnečným žiarením, starnutím a dehydratáciou.

Lanolin – ingrediencia, ktorá dobre pôsobí na štruktúru ľudskej pokožky. Mastí, zjemňuje, vyhladzuje a poskytuje odolnosť poškodeným vlasom. Zlepšuje intenzitu lesku a farby.

Vitamin E – veľmi silný antioxidant, ktorý zabraňuje rohovateniu a predčasnému starnutiu pokožky hlavy. Vyzdvihuje lesk a zlepšuje odolnosť vlasov.

Kerastim – zlepšuje metabolizmus v kožných bunkách, v dôsledku čoho zabraňuje vypadávaniu vlasov, zlepšuje ich hustotu a urýchľuje ich rast.

Hodváb – ľahká látka, zodpovedná za uľahčenie stylingu. Hydratuje a vyhladzuje vlasovú štruktúru. Robí pramene hodvábne hladkými a dodáva im mimoriadny lesk.

Pravidelné farbenie a narovnávanie mi poškodili vlasy. Bolo to nezvládnuteľné a vyzerala som strašne - nudné, krehké, rozštiepené konce. Vo chvíli, keď som Nanoil zbadala, zamiloval som. Je peckový!

Anna, 23

Zdravie mojich vlasov bolo ohrozené. Ale potom som siahla po Nanoil. Tieto úžasné rastlinné oleje a extra ingrediencie úplne ozdravili môj účes. Vyzeral tragicky - sucho, nepoddajne, krehko a bol veľmi rozštiepený. Teraz sú moje vlasy celkom hladké, jemné a pružné.

Barbora, 27

Po mnohonásobnom farbení boli moje vlasy v hroznom stave. Moja mama bojovala so suchosťou a krehkosťou. Začala kúru s Nanoil a jednu priniesla aj mne. Produkt sme testovali obe naraz... A obe sme sa rozhodli, že si zadovážime ďalšie balenie - účinky boli neuveriteľné. Dokázali sme to. Kúpime si viac balení Nanoil; to viem naisto!

Zuzana, 24

NANOIL PRE VLASY S
VYSOKOU PÓROVITOSŤOU

Siahnite po kráse s NANOIL!

- +

ZREGENERUJTE SVOJE VLASY S NANOIL

NANOIL pôsobí na vlasy s vysokou pórovitosťou ako uzdravujúca náplasť. Vaše vlasy zostanú silné a zdravé dlho po ukončení kúry. Olej obsiahle pôsobí na všetky problémy, spojené s poškodenými vlasmi a zaručuje intenzívnu regeneráciu vnútornej vlasovej štruktúry.

Tajomstvo jeho účinnosti spočíva vo výbere zložiek, ktoré pôsobia vo vnútri vlasových folikúl, a nie len na povrchu vlasov. Poškodené a oslabené pramene sú ozdravené a ich ochranná bariéra posilnená. V dôsledku toho sú vaše pramienky odolné, silné, žiarivé a zdravé a vo viditeľne lepšom stave. NANOIL uzatvára šupinky a robí pramene hladkými a lesklými. Regeneruje dokonca aj tie najpoškodenejšie vlasy a robí ich zdravé a krásne.

Zdravé a žiarivé vlasy?
Je to možné
za 30 dní!

FAQ - Často kladené otázky

1.Ako by som mala používať NANOIL na vlasy s vysokou pórovitosťou?

Podľa toho, aké dlhé vaše vlasy sú, vytlačte si až päť dávok NANOILu a rovnomerne si ich rozotrite do vlasov a na pokožku hlavy. Nechajte si olej na vlasoch hodinu alebo viac. Potom si vlasy umyte.

Ošetrenie vlasov olejom NANOIL bude intenzívnejšia, ak si aplikujete zmes na vlhké, čisté vlasy a pokožku hlavy.

Podľa toho, aké dlhé vaše vlasy sú, vytlačte si až päť dávok NANOILu a rovnomerne si ich rozotrite do vlasov a na pokožku hlavy. Nechajte si olej na vlasoch hodinu alebo viac. Potom si vlasy umyte.

Podrobné pokyny krok za krokom nájdete v našom blogovom príspevku: "Ako používať vlasový olej Nanoil?".

2.Pre koho je vhodný Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou?

Zloženie vlasového oleja NANOIL je založené na prírodných rastlinných olejoch, takže si ho môže aplikovať každý. Poslúži rovnako ženám, ako aj mužom (vrátane starostlivosti o brady).

Určite si pórovitosť svojich vlasov a vyberte si pre vás ten pravý olej. NANOIL pre vlasy s vysokou pórovitosťou je ideálny pre suché, značne poškodené, často farbené a odfarbované, tuhé a krehké vlasy, ktoré nadmerne vypadávajú, nerastú, sú matné a zbavené vitality.

3.Moja pokožka je citlivá. Môžem používať NANOIL?

Bezpečná formula NANOIL sa odporúča všetkým, ktorí sa potrebujú postarať o svoje vlasy. Nezráža ani nespôsobuje alergie; nespôsobuje žiadne nepriaznivé reakcie, takže jeho organický vzorec je vhodný aj pre tých, ktorých pokožka hlavy je citlivá. Olej na vlasy NANOIL skrášľuje a ošetruje pokožku hlavy; preto sa navrhuje, aby sa aplikoval na problematické oblasti hlavy.

4.Aký je dátum spotreby vlasového oleja Nanoil?

Jedna fľaša vlasového oleja NANOIL vydrží približne 3 - 4 mesiace. Výrobok by sa mal používať do dátumu spotreby uvedeného na obale.

5.Z čoho sa vyrába NANOIL VLASOVÝ OLEJ pre vlasy s vysokou pórovitosťou?

Oleje na vlasy NANOIL obsahujú iba prírodné látky. V každej verzii oleja nájdete starostlivo vyberané vyvážené oleje obohatené o výživné zmesi zodpovedné za aktiváciu vlasových folikulov a stimuláciu rastu vlasov. Oleje rovnako majú aj UV filter a vzácne vitamíny (A a E). Každá verzia NANOILu je tým najlepším zložením látok, vďaka čomu sa perfektne hodí pre váš typ vlasov.

NANOIL pre vlasy s vysokou pórovitosťou obsahuje - olej z mandle obyčajnej, olej z jadier argánovníka, olej z pupalky dvojročnej, Parafínový olej, olej z hruškovca amerického, olej zo semien mučenky jedlej, Lanolín, Etylhexylmetoxycinnamát, Trasrasodium, Discincinoxycín, Kyselinu octovú, Kyselinu listovú, Výťažok z klíčkov sóje, olej z klíčkov pšenice letnej, olej zo semien Gossypium Herbaceum, panthenol, aróma, hydrolyzované hodváb, tokoferyl acetát, keratín, hexylškor, limonén, linalool.

6.Čo je na oleji NANOIL pre vlasy s vysokou pórovitosťou iné od ostatných vlasových olejov?

Klinické štúdie preukázali, že vlasy majú rôznu pórovitosť. NANOIL ponúka tri verzie jedného produktu, ktoré sa líšia z hľadiska obsahu rastlinných olejov. Vďaka tomu sa ich činnosť zameriava na potreby konkrétneho typu vlasov. NANOIL pre vlasy s vysokou pórovitosťou je jediný taký olej, ktorý zodpovedá pórovitosti (stavu) vlasov s vysokou pórovitosťou.

7.Prináša pravidelné používanie Nanoilu požadované účinky?

Aplikácia NANOILU podľa pokynov poskytne požadované účinky za predpokladu, že olej zodpovedá štruktúre vlasov. Frekvencia ani kvantita použitého oleja by nemali byť prehnané. Len pár kvapiek NANOIL je všetko, čo potrebujete na dosiahnutie neuveriteľnej zmeny vlasov.

8.Skončila som so svojim ošetrením vlasov Nanoilom. Čo ďalej?

Všimli ste si výrazného zlepšenia stavu vlasov už po jednom cykle ošetrení NANOILOM? Oelj neprestávajte používať. Každý typ vlasov (aj veľmi pórovitý) je neustále vystavený nepriaznivému pôsobeniu vonkajších faktorov, ktoré by mohli zhoršiť jeho stav. Aplikujte si NANOIL preventívne aj po ukončení liečby.

NANOIL PRE VLASY S
VYSOKOU PÓROVITOSŤOU

Ohromujúca žiarivosť!

- +

Naša webová stránka používa cookies, aby vám tak poskytla ten najvyšší štandard služieb. Nastavenia prehliadača si môžete kedykoľvek zmeniť. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.