Makadamiový Olej
Macadamia Oil

100% organický | nerafinovaný | lisovaný za studena

INCI: Macadamia Ternifolia Seed Oil
Rozmery: 50 ml

Vďaka svojej neuveriteľne rýchlej absorpcii sa makadamiový olej nazýva „miznúci“. Jedná sa o prírodný kozmetický olej vhodný pre vlasy, ktoré si vyžadujú spevnenie, ako aj tvár, kde ošetruje zrelú pokožku. Olej má regeneračné vlastnosti, chráni pred oxidačným stresom, pôsobí proti starnutiu a efektívne pôsobí na celulitídu. Je certifikovaná Ecocertom, celosvetovo uznávanou značkou, ktorá je priradená k najkvalitnejším prírodným kozmetickým prípravkom.

- +

Makadamiový olej bol prvýkrát objavený v austrálskych tropických dažďových pralesoch, ale v súčasnosti sa tento strom pestuje na celom svete. Jedná sa o makadamiové orechy, z ktorých sa olej extrahuje. V skutočnosti môže olej tvoriť až 78% celého makadamiového orecha.

NANOIL MAKADAMIOVÝ OLEJ

Makadamiový Olej od Nanoil je prírodný olej získaný lisovaním za studena a je nerafinovaný a 100% organický. Vďaka tomu obsahuje každá kvapka tejto vzácnej kozmetiky podstatu toho, čo je v makadamových orechoch najlepšie. Obsahuje všetko, čo potrebujú vlasy, tvár a pokožka okolo očí.

ČO OBSAHUJE MAKADAMIOVÝ OLEJ?

Najdôležitejšie zložky v makadamovom oleji sú EFA, ktoré sú esenciálnymi mastnými kyselinami, vrátane kyseliny palmitoleovej (zriedkavo sa vyskytujúcej kyseliny patriacej do skupiny omega-7) a kyseliny linolovej (omega-6). Okrem toho olej extrahovaný z makadamiových orechov obsahuje vitamín E, ktorý je rozhodujúci pre pokožku, vlasy a nechty, vitamín A a vitamíny skupiny B (B1, B2, B3).

AKO FUNGUJE MAKADAMIOVÝ OLEJ?

  • Podporuje prirodzenú regeneráciu pokožky.
  • Bojuje proti celulitíde a redukuje strie.
  • Účinne bojuje proti starnutiu a omladzuje tvár.
  • Zjemňuje a vyhladzuje epidermálnu vrstvu.
  • Zmierňuje podráždenie pokožky.
  • Urýchľuje hojenie mikrodám.
  • Chráni pred voľnými radikálmi.
  • Hĺbkovo hydratuje vlasy a tvár.

Pre použitie na vlasoch

Nanoil Makadamiový olej sa dá úspešne použiť na olejovanie stredne pórovitých vlasov, čo sú vlasy, ktoré si vyžadujú posilniť. Pravidelná aplikácia makadamiového oleja na vlasy ich robí silnejšími, zvlhčenými, hebkými a lesklými. Toto je najlepší prírodný kondicionér na vlasy, aký môžete mať.

Pre použitie na telo

Môže byť použitý ako alternatíva k balzamu na telo, masážnemu oleju alebo balzamu na strie. Rovnako omladzuje celé telo a bráne tvorbe príznakov starnutia, ako je zmena farby spôsobená stratou elasticity. Olej z makadamie navyše chráni pokožku pred nepriaznivým pôsobením UV žiarenia.

Pre použitie na tvári

Makadamiový olej ponúka rôzne možnosti použitia: ako olejové sérum, ako olej na masáž tváre a ako prírodný odstraňovač make-upu. Jeho ľahká konzistencia a vysoká miera absorpcie mu umožňujú bez námahy vyrovnať tón pleti a zlepšiť mäkkosť a pružnosť tváre.

Návod na skladovanie:

Kozmetický olej musí byť pevne uzavretý a uchovávaný na suchom a chladnom mieste. Chráňte ho pred slnečným žiarením.

Makadamiový olej používaný v produktoch Nanoil je certifikovaný Ecocertom.

FAQ - Často kladené otázky

1.Ako používať NANOIL MAKADAMIOVÝ OLEJ?

Prírodné oleje sú všestrannou kozmetikou: môžu byť aplikované na telo, tvár a vlasy, vtierané do rúk a nechtov alebo pridané do kúpeľa. Ich použitie je neobmedzené a druh starostlivosti môžete prispôsobiť svojim osobným preferenciám.

2.Bude NANOIL MAKADAMIOVÝ OLEJ správne fungovať na mojej pokožke a vlasoch?

Kozmetické oleje sa líšia svojou koncentráciou vitamínov, mastných kyselín a iných cenných látok. Navštívte našu webovú stránku, kde sa dozviete viac o ich jedinečných vlastnostiach a vyberte si olej, ktorý najlepšie vyhovuje vašim vlasom a pokožke.

3.Aký je dátum spotreby NANOIL MAKADAMIOVÉHO OLEJA?

Oleje NANOIL sú efektívne a rýchlosť ich použitia závisí od vašich individuálnych potrieb. Dátum exspirácie každého oleja je uvedený na obale.

4.Z čoho sa skladá NANOIL MAKADAMIOVÝ OLEJ?

Makadamiový olej od Nanoilu je prírodný olej získaný lisovaním za studena. Je nerafinovaný a 100% organický a vykazuje tie najlepšie kozmetické vlastnosti. Olej je certifikovaný Ecocertom. Vďaka tomu si olej zachováva všetky svoje najcennejšie látky a je čistou podstatou toho najlepšieho z makadamiových orechov. NANOIL MAKADAMIOVÝ OLEJ OBSAHUJE: Olej zo semien Macadamia Ternifolia

5.Môžem kombinovať NANOIL MAKADAMIOVÝ OLEJ s inými kozmetickými olejmi?

Samozrejme, že môžete. Prírodné oleje spolu vytvárajú najjemnejšie zmesi bohaté na ďalšie látky (vitamíny, minerály, mastné kyseliny). Spolupracujú so sebou, takže môžete dosiahnuť najlepšiu prispôsobenú prírodnú starostlivosť. Odporúča sa oleje kombinovať , okrem iného, na metódu čistenia tváre olejom a vytvárať si tak domáce kozmetické výrobky.

6.Ako skladovať NANOIL MAKADAMIOVÝ OLEJ?

Po použití oleja vždy skontrolujte, či je fľaša pevne uzavretá. Pokúste sa olej uchovať na chladnom mieste.

Ste odborníkom v oblasti kozmetiky a máte otázky ohľadom možnosti spolupráce?
Vaša požiadavka bola úspešne zaslaná.
Náš obchodný zástupca Vás bude zakrátko kontaktovať.

Naša webová stránka používa cookies, aby vám tak poskytla ten najvyšší štandard služieb. Nastavenia prehliadača si môžete kedykoľvek zmeniť. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.