Nanoil

Mandľový olej
Almond Oil

100% organický | nerafinovaný | lisovaný za studena

INCI: Prunus Amygdalus Dulcis Oil
Rozmery: 50 ml

Mandľový olej má rovnakú príjemnú vôňu ako sladké mandľové orechy (strom dulcis), z ktorých sa extrahuje. Je to univerzálny prírodný kozmetický olej, ktorý kondicionuje vlasy a tvár a zároveň ošetruje strie. Olej je veľmi jemný, preto ho možno aplikovať počas tehotenstva a na detskú pokožku. Zlepšuje hydratáciu, vyživuje, omladzuje a povzbudzuje proces regenerácie. Je certifikovaný Ecocertom - celosvetovo uznávanou značkou, ktorá označuje tú najkvalitnejšiu prírodnú kozmetiku.

- +

Mandľový strom je rastlina, ktorá pochádza z oblasti Stredozemného mora, ale v súčasnosti sa pestuje hlavne vo Francúzsku a Španielsku. Jeho orechy sú zdrojom vysoko uznávaného kozmetického mandľového oleja.

NANOIL MANDĽOVÝ OLEJ

Mandľový olej od Nanoil je prírodný olej, vhodný na tvár a vlasy, získaný lisovaním za studena. Je nerafinovaný a 100% organický. Vďaka tomu každá kvapka tejto vzácnej kozmetiky obsahuje podstatu toho najlepšieho zo sladkých mandlí, čo sú semená mandľového stromu.

ČO OBSAHUJE MANDĽOVÝ OLEJ?

Medzi všetkými orechmi na svete sú to mandle (takže aj mandľový olej), ktoré obsahujú najvyššiu koncentráciu vitamínu E; vykazujú silné antioxidačné vlastnosti. Mandle okrem toho obsahujú ďalšie vitamíny (napr. A a D) a rovnako aj minerály, ale väčšinou sú zdrojom vzácnych mastných kyselín patriacich do skupiny omega-9 (55%), omega-6 a omega-3 skupiny.

AKO FUNGUJE MANDĽOVÝ OLEJ?

  • Posilňuje hydrolipidový film.
  • Je zodpovedný za udržiavanie dostatočnej hydratácie a výživy tváre.
  • Chráni pred slnkom a toxínmi.
  • Chráni pokožku a vlasy pred poškodením.
  • Funguje ako zmäkčovadlo: vyhladzuje a kondicijuje.
  • Výrazne znižuje strie a celulitídu.
  • Uvoľňuje podráždenie.

Pre použitie na vlasy

Prírodný mandľový olej od Nanoilu vyhovuje typom vlasov so strednou a vysokou pórovitosťou, čo sú vlasy, ktoré potrebujú regeneráciu. Pri pravidelnom používaní mandľový olej chráni pramene pred poškodením a zabraňuje strate vlhkosti. Vďaka svojim vlastnostiam sa vlasy dobre regenerujú a upokojuje podráždenie pokožky hlavy. Olej zabraňuje vypadávaniu vlasov a zanecháva vlákna mäkké, lesklé a elastické.

Pre použitie na telo

Je to jeden z najčastejšie používaných masážnych olejov a je najlepším základom (nosičom) pre aromaterapeutické éterické oleje. Okamžite prenikne do pokožky, upokojuje zápal, zvyšuje elasticitu, redukuje strie a podporuje regeneráciu. Môže taktiež nahradiť bežný detský olej. Je vhodné nanášať mandľový olej na ruky, nechty (rieši suché kutikuly), ako aj drsné lakte a kolená.

Pre použitie na tvár

Mandľový olej sa dá tiež použiť na tvár, aj keď funguje najlepšie v kombinácii s inými kozmetickými výrobkami. Môže sa tiež použiť na odstránenie make-upu.

Návod na skladovanie:

Kozmetický olej musí byť pevne uzavretý a uchovávaný na suchom a chladnom mieste. Chráňte ho pred slnečným žiarením.

Mandľový olej používaný v produktoch Nanoil je certifikovaný Ecocertom.

FAQ - Často kladené otázky

1.Ako používať NANOIL MANDĽOVÝ OLEJ?

Prírodné oleje sú všestrannou kozmetikou: môžu byť aplikované na telo, tvár a vlasy, vtierané do rúk a nechtov alebo pridané do kúpeľa. Ich použitie je neobmedzené a druh starostlivosti môžete prispôsobiť svojim osobným preferenciám.

2.Bude NANOIL MANDĽOVÝ OLEJ správne fungovať na mojej pokožke a vlasoch?

Kozmetické oleje sa líšia svojou koncentráciou vitamínov, mastných kyselín a iných cenných látok. Navštívte našu webovú stránku, kde sa dozviete viac o ich jedinečných vlastnostiach a vyberte si olej, ktorý najlepšie vyhovuje vašim vlasom a pokožke.

3.Aký je dátum spotreby NANOIL MANDĽOVÉHO OLEJA?

Oleje NANOIL sú efektívne a rýchlosť ich použitia závisí od vašich individuálnych potrieb. Dátum exspirácie každého oleja je uvedený na obale.

4.Z čoho sa skladá NANOIL MANDĽOVÝ OLEJ?

Mandľový olej od Nanoil je prírodný olej získaný lisovaním za studena. Je nerafinovaný a 100% organický certifikovaný Ecocertom, ktorý vykazuje tie najlepšie kozmetické vlastnosti. Vďaka tomu si olej zachováva všetky svoje najcennejšie látky a je čistou esenciou toho najlepšieho v sladkých mandľových orechoch a semenách mandľových stromov. NANOIL MANDĽOVÝ OLEJ OBSAHUJE: olej z mandle obyčajnej.

5.Môžem kobinovať NANOIL MANDĽOVÝ OLEJ s inými kozmetickými olejmi?

Samozrejme, že môžete. Prírodné oleje spolu vytvárajú najjemnejšie zmesi bohaté na ďalšie látky (vitamíny, minerály, mastné kyseliny). Spolupracujú so sebou, takže môžete dosiahnuť najlepšiu prispôsobenú prírodnú starostlivosť. Odporúča sa oleje kombinovať , okrem iného, na metódu čistenia tváre olejom a vytvárať si tak domáce kozmetické výrobky.

6.Ako skladovať NANOIL MANDĽOVÝ OLEJ?

Po použití oleja vždy skontrolujte, či je fľaša pevne uzavretá. Pokúste sa olej uchovať na chladnom mieste.