Nanoil
  • PRODUKTY
    NÍZKA PÓROVITOSŤ STREDNÁ PÓROVITOSŤ VYSOKÁ PÓROVITOSŤ
  • TEST PÓROVITOSTI VLASOV
  • KONTAKT
  • OBJEDNAJTE SI TERAZ

Jediný, ktorý výborne vyhoveje vašim potrebám
NANOIL pre vlasy s nízkou pórovitosťou

Ľahší styling, vďaka čiastočkám v oleji, ktoré krotia vaše vlasy

Kúra bez zaťaženia ťažkých vlasov, náchylných voči lupinám a zamasteniu

Podpora objemu a ľahkosti pre vlasy zaťažené nevhodnými produktmi

Vyrovnanie pH pokožky hlavy a stimulácia rastu vlasov

NANOIL PRE VLASY S
NÍZKOU PÓROVITOSŤOUChcete vidieť úžasné účinky Nanoil?

KÚPTE SI IHNEĎ

MOJE VLASY MAJÚ NÍZKU PÓROVITOSŤ - ČO TO ZNAMENÁ?

Structure of low porosity hair
Structure of low porosity hair

Vyžadujú si správnu starostlivosť

Nesprávna starostlivosť alebo jej nedostatok môže narušiť rovnováhu vody a tukov vo vlasoch, čo ich následne oslabuje. Ingrediencie vlasových prípravkov nedokážu do vlasov preniknúť, kvôli ich štruktúre. Preto, je náročné vyživiť vlasy s nízkou pórovitosťou. Formula NANOIL je založená na prírodných olejoch, prekypujúcich nasýtenými mastnými kyselinami a najúčinnejšími aktívnymi látkami, nevyhnutnými pre vlasy s nízkou pórovitosťou a pre výživu vlasov zvnútra.

Potrebujú neustálu ochranu

Vlasy s nízkou pórovitosťou ovplyvňujú početné škodlivé faktory, napr. UV žiarenie, teplo, toxíny. Preto je rozhodujúce, aby ste vlasom dodávali neustálu ochranu bez toho, aby ste ich zaťažovali. NANOIL pre vlasy s nízkou pórovitosťou ochráni váš účes pred poškodením a vysokou pórovitosťou, vďaka starostlivo vybraným olejom, ktoré obsahujú prírodnú ochranu pred slnkom a vytvárajú ochrannú vrstvu na povrchu vlasov.

Odolávajú stylingu

Stylovanie vášho účesu je problematické, pretože vám to sťažuje štruktúra vlasov, obmedzuje účinky stylingových prípravkov a zamedzuje vysokým teplotám fénov a kuliem meniť charakter vlasov. NANOIL je jemný elixír, ktorý vám prináša nový, lepší rozmer stylovania vlasov s nízkou pórovitosťou.

UŽ ŽIADNE OBMEDZENIA VĎAKA NANOIL!

Inovatívny vlasový olej spolupracuje s vašimi vlasmi s nízkou pórovitosťou. Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou obsahuje ideálne zloženie deviatich prírodných olejov, bohatých na mastné kyseliny. Problémové, rovné a ťažké vlasy už viac nebudú vašim problémom. Odteraz vás bude obmedzovať už len vaša predstavivosť.

AKO TO FUNGUJE?

NANOIL pre vlasy s nízkou pórovitosťou pôsobí na povrchu vlasov a preniká dovnútra ku cibuľkám, aby ich regeneroval, posilnil a vyživil od korienkov. Vlasy sú nadvihnuté; v dôsledku toho môže pokožka hlavy dýchať, posilňujú sa bunky, cibuľky vlasov fungujú bez problémov a zabraňuje sa nadmernému vylučovaniu séba. Je to pre vaše vlasy najlepšia kúra - zistite to sami!

NANOIL PRE VLASY S
NÍZKOU PÓROVITOSŤOUZvýraznite krásu svojich vlasov!

KÚPTE SI IHNEĎ

SILA PRÍRODY PRE BLAHO VAŠICH VLASOV

Spoznajte zloženie NANOIL pre vlasy s nízkou pórovitosťou

Len Nanoil je zložený z dobre-vyrovnaných zložiek prírodných olejov a ďalších kondicijujúcich ingrediencií. Vďaka ich kombinácií v adekvátnych proporciách získava výnimočné vlastnosti. Zistite samy, že správnym výberom a zložením olejov môžete vylepšiť svoje vlasy účinnejšia, ako kedykoľvek predtým.

CÉDROVÝ OLEJ - zabraňuje vypadávaniu vlasov

Vyťažený z orieškov Borovice sibírskej. Normalizuje fungovanie mazových žliaz v pokožke hlavy, pôsobí proti vypadávaniu vlasov, čistí pokožku hlavy, bojuje proti lupinám, zlepšuje formu vlasov a zväčšuje ich objem.

KOKOSOVÝ OLEJ - chráni vlasové vlákna

Jeho štruktúra pripomína proteíny ľudského vlasu. Olej zamedzuje nadvihovaniu šupín kutikúl a zabraňuje zvyšovaniu pórovitosti vlasov. Má vyživujúce schopnosti, dodáva vlasom vitalitu, pružnosť a lesk. Kokosový olej obsahuje prirodzený ochranný faktor SPF 10.

ARGÁNOVÝ OLEJ - chráni pred teplom

Vyťažený z orieškov Arganovníka. Známy ako tekuté zlato Maroka. Chráni vlasy pred teplotným a mechanickým poškodením. Má antioxidačné účinky a poskytuje vlasom vitalitu.

RICÍNOVÝ OLEJ - stimuluje rast vlasov

Lisovaný zo semienok Ricínu. Olej s pozoruhodnými vlastnosťami. Podporuje rast vlasov, zabraňuje ich vypadávaniu a regeneruje vlasové cibuľky. Ricínový olej dodáva vlasom lesk a chráni ich prirodzenú farbu.

BAMBUCKÉ MASLO - zabraňuje vysúšaniu vlasov

Vyťažené z orieškov Bambuckého stromu. Má vynikajúce vyživujúce schopnosti. Vytvára ochrannú bariéru, ktorá zamedzuje strate vody, zvyšuje lesk vlasov a dodáva im pružnosť a hladkosť.

MARAKUJOVÝ OLEJ - spomaľuje procesy starnutia

Lisovaný zo semienok Passion fruit. Jeho antioxidačný potenciál je dvakrát taký silný ako majú iné oleje. Udržiava vitalitu vlasov, spomaľuje procesy starnutia, zlepšuje pružnosť a zjemňuje vlasy.

BABASSU OLEJ - uľahčuje česanie a styling

Vyťažený z orieškov brazílskej palmy - Attalea cohune. Ľahko preniká do vlasov, vyhladzuje ich, uľahčuje rozčesávanie a styling bez toho, aby ich zaťažoval. Babassu olej chráni končeky vlasov pred štiepením.

MONOI OLEJ - chráni pred škodlivými vonkajšími faktormi

Vylúhovanie kvetov Gardénie tahitskej. Posilňuje vrstvu vody a tukov na vlasoch, hydratuje ich, dodáva im pružnosť a jemnosť. Monoi olej zanecháva na povrchu vlasov hodvábny povlak, ktorý ich chráni pred poškodením.

MASLO CUPUACU - zlepšuje elasticitu vlasov

Lisovaný zo semienok amazonského stromu - Theobroma grandiflorum. Má dlhotrvácne hydratačné a upokojujúce vlastnosti. Olej vlasy posilňuje, dodáva im odolnosť a lesk a zabraňuje statickej elektrine.

Sila prírodných olejov je vylepšená o:

Panthenol – tiež známy ako provitamín B5. Hydratuje a vyhladzuje vlasy, dodáva im lesk, uľahčuje rozčesávanie a udržiava váš účes objemný.

Baicapil – aktívna látka proti vypadávaniu vlasov. Je kombináciou rastlinných ingrediencii, ktoré synergisticky stimulujú rast vlasov. Baicapil posilňuje vlasové folikuly.

Kerastim – derivát cystínu, vytvorený pre vlasy, ktoré vypadávajú. Stimuluje energetický metabolizmus keratínových buniek, čím robí vlasové cibuľky silnejšie.

UV Filter – chráni citlivú štruktúru vlasov pred škodlivými UV lúčmi. Redukuje vysychanie, mdlosť a krehkosť vlasov a zabraňuje poškodeniu vlasovej kôry.

Vitamin A – retinol, ktorý zlepšuje prácu buniek v štruktúre vlasov. Zabraňuje nadmernému vypadávaniu vlasov a potláčaniu ich rastu.

Vitamin E – vitamín mladosti, ktorý má silné antioxidačné vlastnosti. Bojuje proti voľným radikálom, dodáva bunkám živiny a zlepšuje rast vlasov.

‘Nanoil je najlepší olej na vlasy, aký som kedy mala. Zbožňujem si stylovať vlasy, ale vždy to bolo pre mňa dosť náročné. Moje pramene sú také odolné voči kučerám, že každá kulma pri nich zlyhala. Tiež som sa bála, že ich poškodí vysoká teplota. Vlasový olej Nanoil mi dovoľuje starať sa o svoje vlasy tak, ako som vždy chcela. Vynikajúco chráni účes a po jeho nanesení sú moje vlasy také...! Nemôžem sa na seba prestať pozerať do zrkadla.’

Eva, 34

‘Mojim najväčším problémom boli vždy mastné vlasy. Bez objemu, spľasnuté, jednoducho iritujúce. Beznádejný prípad. Kúpila som si Nanoil a všetko sa zmenilo! Zahojil mi pokožku hlavy, popri čom poriadne vzpružil moje korienky. Môj účes je teraz taký objemný! Cítim sa ako modelka v reklame na vlasové produkty.’

Radka, 20

‘V lete moje vlasy ľahko stratia hydratáciu, hlavne vtedy, keď žijem v teplej oblasti alebo veľa cestujem. Už dlho hľadám dobrý výrobok, ktorý by chránil moje vlasy. Je to ťažké, pretože produkty ich veľmi ľahko zaťažia. Vyskúšala som a otestovala stovky prípravkov - bez efektu. Odkedy som začala používať Nanoil, mám nádherné, husté a objemné vlasy. Slnečné žiarenie mi už nerobí žiadne problémy!’

Alžbeta, 46

NANOIL PRE VLASY S
NÍZKOU PÓROVITOSŤOUUdržujte svoje vlasy pod kontrolou!

KÚPTE SI IHNEĎ

Starajte sa o svoje vlasy s NANOIL!

Vlasy s nízkou pórovitosťou potrebujú výživu a komplexnú ochranu. Formula dôkladne vybraných olejov, oplývajúcich nasýtenými kyselinami, vám umožňuje sa tešiť z krásnych vlasov bez toho, aby ste sa obávali ich poškodenia. Pamätajte si, že pórovitosť vlasov sa môže zhoršovať. Uistite sa, aby vaše vlasy nestratili svoju formu - vyživujte ich, regenerujte a posilňujte používaním nášho oleja na vlasy.

NANOIL napomáha pri starostlivosti o vlasy s nízkou pórovitosťou, ktoré nie sú pružné a ťažko sa upravujú. Ak budete používať olej pravidelne, urýchli rast vašich vlasov, zväčší ich objem bez toho, aby ich nadmerne zaťažoval. Vďaka NANOIL si budete užívať hladké a hodvábne jemné vlasy. Komplex dokonale vybraných rastlinných olejov bude vašim najlepším vlasovým stylistom.

NANOIL PRE VLASY S
NÍZKOU PÓROVITOSŤOUDokonalá voľba pre vaše vlasy!

KÚPTE SI IHNEĎ