packshot
„Ľahký a hĺbkovo vyživujúci. Vďaka nemu sú moje vlasy očarujúce, žiarivé a plné objemu!”
Anna
Jediný, ktorý výborne vyhoveje vašim potrebám
NANOIL pre vlasy s nízkou pórovitosťou
Ľahší styling, vďaka čiastočkám v oleji, ktoré krotia vaše vlasy

Ľahší styling, vďaka čiastočkám v oleji, ktoré krotia vaše vlasy

Kúra bez zaťaženia ťažkých vlasov, náchylných voči lupinám a zamasteniu

Kúra bez zaťaženia ťažkých vlasov, náchylných voči lupinám a zamasteniu

Podpora objemu a ľahkosti pre vlasy zaťažené nevhodnými produktmi

Podpora objemu a ľahkosti pre vlasy zaťažené nevhodnými produktmi

Vyrovnanie pH pokožky hlavy a stimulácia rastu vlasov

Vyrovnanie pH pokožky hlavy a stimulácia rastu vlasov

NANOIL PRE VLASY S
NÍZKOU PÓROVITOSŤOU
Objavte tajomstvo krásnych vlasov
- +
MOJE VLASY MAJÚ NÍZKU PÓROVITOSŤ - ČO TO ZNAMENÁ?
Vlasy
štruktúra
Vlasy<br><strong>štruktúra</strong>
Vlasy
štruktúra
Vlasy<br><strong>štruktúra</strong>

Vyžadujú si správnu starostlivosť

Nesprávna starostlivosť alebo jej nedostatok môže narušiť rovnováhu vody a tukov vo vlasoch, čo ich následne oslabuje. Ingrediencie vlasových prípravkov nedokážu do vlasov preniknúť, kvôli ich štruktúre. Preto, je náročné vyživiť vlasy s nízkou pórovitosťou. Formula NANOIL je založená na prírodných olejoch, prekypujúcich nasýtenými mastnými kyselinami a najúčinnejšími aktívnymi látkami, nevyhnutnými pre vlasy s nízkou pórovitosťou a pre výživu vlasov zvnútra.

Potrebujú neustálu ochranu

Vlasy s nízkou pórovitosťou ovplyvňujú početné škodlivé faktory, napr. UV žiarenie, teplo, toxíny. Preto je rozhodujúce, aby ste vlasom dodávali neustálu ochranu bez toho, aby ste ich zaťažovali. NANOIL pre vlasy s nízkou pórovitosťou ochráni váš účes pred poškodením a vysokou pórovitosťou, vďaka starostlivo vybraným olejom, ktoré obsahujú prírodnú ochranu pred slnkom a vytvárajú ochrannú vrstvu na povrchu vlasov.

Odolávajú stylingu

Stylovanie vášho účesu je problematické, pretože vám to sťažuje štruktúra vlasov, obmedzuje účinky stylingových prípravkov a zamedzuje vysokým teplotám fénov a kuliem meniť charakter vlasov. NANOIL je jemný elixír, ktorý vám prináša nový, lepší rozmer stylovania vlasov s nízkou pórovitosťou.

UŽ ŽIADNE OBMEDZENIA VĎAKA NANOIL!

Inovatívny vlasový olej spolupracuje s vašimi vlasmi s nízkou pórovitosťou. Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou obsahuje ideálne zloženie deviatich prírodných olejov, bohatých na mastné kyseliny. Problémové, rovné a ťažké vlasy už viac nebudú vašim problémom. Odteraz vás bude obmedzovať už len vaša predstavivosť.

AKO TO FUNGUJE?

NANOIL pre vlasy s nízkou pórovitosťou pôsobí na povrchu vlasov a preniká dovnútra ku cibuľkám, aby ich regeneroval, posilnil a vyživil od korienkov. Vlasy sú nadvihnuté; v dôsledku toho môže pokožka hlavy dýchať, posilňujú sa bunky, cibuľky vlasov fungujú bez problémov a zabraňuje sa nadmernému vylučovaniu séba. Je to pre vaše vlasy najlepšia kúra - zistite to sami!

NANOIL PRE VLASY S
NÍZKOU PÓROVITOSŤOU
Zažite silu pírodných olejov
- +

SILA PRÍRODY PRE BLAHO VAŠICH VLASOV

Spoznajte zloženie NANOIL pre vlasy s nízkou pórovitosťou
Len Nanoil je zložený z dobre-vyrovnaných zložiek prírodných olejov a ďalších kondicijujúcich ingrediencií. Vďaka ich kombinácií v adekvátnych proporciách získava výnimočné vlastnosti. Zistite samy, že správnym výberom a zložením olejov môžete vylepšiť svoje vlasy účinnejšia, ako kedykoľvek predtým.
CÉDROVÝ OLEJ - zabraňuje vypadávaniu vlasov

Vyťažený z orieškov Borovice sibírskej. Normalizuje fungovanie mazových žliaz v pokožke hlavy, pôsobí proti vypadávaniu vlasov, čistí pokožku hlavy, bojuje proti lupinám, zlepšuje formu vlasov a zväčšuje ich objem.

KOKOSOVÝ OLEJ - vyhladzuje vlasy a chráni ich končeky

Za studena lisovaný olej z dužiny kokosov. Chráni končeky vlasov, zabraňuje lámaniu a dehydratácii, obnovuje odolnosť. Vyživuje vlasy, uzatvára šupiny, zaručuje jemnosť vlasov a dodáva im lesk.

ARGÁNOVÝ OLEJ - chráni pred teplom

Vyťažený z orieškov Arganovníka. Známy ako tekuté zlato Maroka. Chráni vlasy pred teplotným a mechanickým poškodením. Má antioxidačné účinky a poskytuje vlasom vitalitu.

MONOI OLEJ - chráni pred škodlivými vonkajšími faktormi

Vylúhovanie kvetov Gardénie tahitskej. Posilňuje vrstvu vody a tukov na vlasoch, hydratuje ich, dodáva im pružnosť a jemnosť. Monoi olej zanecháva na povrchu vlasov hodvábny povlak, ktorý ich chráni pred poškodením.

BABASSU OLEJ - uľahčuje česanie a styling

Vyťažený z orieškov brazílskej palmy - Attalea cohune. Ľahko preniká do vlasov, vyhladzuje ich, uľahčuje rozčesávanie a styling bez toho, aby ich zaťažoval. Babassu olej chráni končeky vlasov pred štiepením.

SLNEČNICOVÝ OLEJ - chráni pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi a stratou vody

Predchádza vysušeniu a lámavosti vlasov tým, že pomáha zadržiavať vo vlase vodu. Robí vlasy hebkými a lesklými, obaľuje ich ochranným filmom, ktorý ich chráni pred poškodením.

ROZMARÍNOVÝ EXTRAKT - ošetruje vlasy a pokožku hlavy a podporuje rast vlasov

Tento silný antioxidant je všeobecne známou prídavnou látkou v produktoch určených na rast vlasov. Zanecháva pramene vlasov silnejšie, uhladenejšie a lesklejšie. Pomáha vyhladiť vlasové folikuly, chráni pokožku hlavy pred dehydratáciou a reguluje produkciu mazu.

EXTRAKT Z KOREŇA BAZALKY - bojuje proti vypadávaniu a vyživuje vlasy

Stimuluje folikuly a eliminuje nadmerné vypadávanie vlasov. Obsahuje vzácne taníny, A, C, K a skupinu B-vitamínov, vápnik, železo, horčík a dokonca aj mangán, vďaka čomu je perfektným kondicionérom, dokonca aj pre extrémne poškodené a krepovité vlasy.

Sila prírodných olejov je vylepšená o:

Panthenol - tiež známy ako provitamín B5. Hydratuje a vyhladzuje vlasy, dodáva im lesk, uľahčuje rozčesávanie a udržiava váš účes objemný.

UV Filter - chráni citlivú štruktúru vlasov pred škodlivými UV lúčmi. Redukuje vysychanie, mdlosť a krehkosť vlasov a zabraňuje poškodeniu vlasovej kôry.

Vitamin A - retinol, ktorý zlepšuje prácu buniek v štruktúre vlasov. Zabraňuje nadmernému vypadávaniu vlasov a potláčaniu ich rastu.

Vitamin E - vitamín mladosti, ktorý má silné antioxidačné vlastnosti. Bojuje proti voľným radikálom, dodáva bunkám živiny a zlepšuje rast vlasov.

V lete moje vlasy ľahko stratia hydratáciu, hlavne vtedy, keď žijem v teplej oblasti alebo veľa cestujem. Už dlho hľadám dobrý výrobok, ktorý by chránil moje vlasy. Je to ťažké, pretože produkty ich veľmi ľahko zaťažia. Vyskúšala som a otestovala stovky prípravkov - bez efektu. Odkedy som začala používať Nanoil, mám nádherné, husté a objemné vlasy. Slnečné žiarenie mi už nerobí žiadne problémy!

Alžbeta, 46

Nanoil je najlepší olej na vlasy, aký som kedy mala. Zbožňujem si stylovať vlasy, ale vždy to bolo pre mňa dosť náročné. Moje pramene sú také odolné voči kučerám, že každá kulma pri nich zlyhala. Tiež som sa bála, že ich poškodí vysoká teplota. Vlasový olej Nanoil mi dovoľuje starať sa o svoje vlasy tak, ako som vždy chcela. Vynikajúco chráni účes a po jeho nanesení sú moje vlasy také...! Nemôžem sa na seba prestať pozerať do zrkadla.

Eva, 34

Mojim najväčším problémom boli vždy mastné vlasy. Bez objemu, spľasnuté, jednoducho iritujúce. Beznádejný prípad. Kúpila som si Nanoil a všetko sa zmenilo! Zahojil mi pokožku hlavy, popri čom poriadne vzpružil moje korienky. Môj účes je teraz taký objemný! Cítim sa ako modelka v reklame na vlasové produkty.

Radka, 20

NANOIL PRE VLASY S
NÍZKOU PÓROVITOSŤOU

Siahnite po kráse s NANOIL!

- +

Starajte sa o svoje vlasy s NANOIL!

Vlasy s nízkou pórovitosťou potrebujú výživu a komplexnú ochranu. Formula dôkladne vybraných olejov, oplývajúcich nasýtenými kyselinami, vám umožňuje sa tešiť z krásnych vlasov bez toho, aby ste sa obávali ich poškodenia. Pamätajte si, že pórovitosť vlasov sa môže zhoršovať. Uistite sa, aby vaše vlasy nestratili svoju formu - vyživujte ich, regenerujte a posilňujte používaním nášho oleja na vlasy.

NANOIL napomáha pri starostlivosti o vlasy s nízkou pórovitosťou, ktoré nie sú pružné a ťažko sa upravujú. Ak budete používať olej pravidelne, urýchli rast vašich vlasov, zväčší ich objem bez toho, aby ich nadmerne zaťažoval. Vďaka NANOIL si budete užívať hladké a hodvábne jemné vlasy. Komplex dokonale vybraných rastlinných olejov bude vašim najlepším vlasovým stylistom.

Zdravé a žiarivé vlasy?
Je to možné
za 30 dní!

FAQ - Často kladené otázky

1.Ako by ste mali používať Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou?

Podľa toho, aké dlhé vaše vlasy sú, vytlačte si až päť dávok NANOILu a rovnomerne si ich rozotrite do vlasov a na pokožku hlavy. Nechajte si olej na vlasoch hodinu alebo viac. Potom si vlasy umyte.

Ošetrenie vlasov olejom NANOIL bude intenzívnejšia, ak si aplikujete zmes na vlhké, čisté vlasy a pokožku hlavy.

Podľa toho, aké dlhé vaše vlasy sú, vytlačte si až päť dávok NANOILu a rovnomerne si ich rozotrite do vlasov a na pokožku hlavy. Nechajte si olej na vlasoch hodinu alebo viac. Potom si vlasy umyte lub do pielęgnacji zarostu.

Podrobné pokyny krok za krokom nájdete v našom blogovom príspevku: "Ako používať vlasový olej Nanoil?".

2.Pre koho je vhodný Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou?

Zloženie vlasového oleja NANOIL je založené na prírodných rastlinných olejoch, takže si ho môže aplikovať každý. Slúži rovnako ženám, ako aj mužom (vrátane starostlivosti o brady).

Identifikujte svoju pórovitosť vlasov a vyberte si pre vás dokonalý olej. NANOIL pre vlasy s nízkou pórovitosťou je vytvorený pre ťažké, tuhé a husté vlasy, ktoré sú mastné a ťažko upraviteľné.

3.Moja pokožka je citlivá. Môžem používať NANOIL?

Bezpečná formula NANOIL sa odporúča všetkým, ktorí sa potrebujú postarať o svoje vlasy. Nezráža ani nespôsobuje alergie; nespôsobuje žiadne nepriaznivé reakcie, takže jeho organický vzorec je vhodný aj pre tých, ktorých pokožka hlavy je citlivá. Olej na vlasy NANOIL skrášľuje a ošetruje pokožku hlavy; preto sa navrhuje, aby sa aplikoval na problematické oblasti hlavy.

4.Aký je dátum spotreby vlasového oleja Nanoil?

Jedna fľaša vlasového oleja NANOIL vydrží približne 3 - 4 mesiace. Výrobok by sa mal používať do dátumu spotreby uvedeného na obale.

5.Z čoho je vyrobený NANOIL PRE VLASY S NÍZKOU PÓROVITOSŤOU?

Oleje na vlasy NANOIL obsahujú iba prírodné látky. V každej verzii oleja nájdete starostlivo vyvážené oleje obohatené o výživné zmesi zodpovedné za aktiváciu vlasových folikulov a stimuláciu rastu vlasov. Oleje majú tiež UV filter a vzácne vitamíny (A a E). Každá verzia NANOIL je tým najlepším zložením látok, vďaka čomu sa perfektne hodí pre váš typ vlasov.

NANOIL PRE VLASY S NÍZKOU PÓROVITOSŤOU OBSAHUJE - Argania Spinosa Kernel Oil, Coconut Alkanes, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Olus Oil, Gardenia Tahitensis Flower Extract, Orbignya Oleifera (Babassu) Nut Oil, Pinus sylvestris Leaf Oil, Ocimum Basilicum Hairy Root Culture Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Panthenol, Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate, Aqua, Tocopherol, Linoleic Acid, Retinyl Palmitate, Phenoxyethanol, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Caprylic/Capric Triglyceride, Benzyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Limonene.

6.Čo je na oleji NANOIL pre vlasy s nízkou pórovitosťou iný od ostatných vlasových olejov?

Klinické štúdie preukázali, že vlasy majú rôznu pórovitosť. NANOIL ponúka tri verzie jedného produktu, ktoré sa líšia z hľadiska obsahu rastlinných olejov. Vďaka tomu sa ich činnosť zameriava na potreby konkrétneho typu vlasov. NANOIL PRE vLASY S NÍZKOU PÓROVITOSŤOU je jediný taký olej, ktorý zodpovedá pórovitosti (stavu) vlasov s nízkou pórovitosťou.

7.Prináša pravidelné používanie Nanoilu požadované účinky?

Aplikácia NANOILU podľa pokynov poskytne požadované účinky za predpokladu, že olej zodpovedá štruktúre vlasov. Frekvencia ani kvantita použitého oleja by nemali byť prehnané. Len pár kvapiek NANOIL je všetko, čo potrebujete na dosiahnutie neuveriteľnej zmeny vlasov.

8.Skončila som so svojim ošetrením vlasov Nanoilom. Čo ďalej?

Všimli ste si výrazného zlepšenia stavu vlasov už po jednom cykle ošetrení NANOILOM? Oelj neprestávajte používať. Každý typ vlasov (aj veľmi pórovitý) je neustále vystavený nepriaznivému pôsobeniu vonkajších faktorov, ktoré by mohli zhoršiť jeho stav. Aplikujte si NANOIL preventívne aj po ukončení liečby.

NANOIL PRE VLASY S
NÍZKOU PÓROVITOSŤOU

Ohromujúca žiarivosť!

- +
Zásady ochrany osobných údajov

Naša webová stránka používa cookies a cookies tretích strán na používanie externých nástrojov. V prípade, že používateľ nedá súhlas, použijú sa iba nevyhnutné cookies. Nastavenia môžete kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači. Súhlasíte s používaním všetkých cookies?

Zásady ochrany osobných údajov