Avokádový olej
Avocado Oil

100% organický | nerafinovaný | lisovaný za studena

INCI: Persea Gratissima Oil
Rozmery: 50 ml

Prírodný kozmetický olej označovaný ako olej 7 vitamínov (A, B, D, E, H, K, PP). Je uznávaný ako všestranný, vyživujúci vitamínový elixír. Dobre sa vstrebáva a intenzívne hydratuje suchú pokožku. Olej revitalizuje pokožku a bojuje proti vypadávaniu vlasov. Je ideálny na ošetrenie suchých, citlivých a zrelých typov pleti, najmä pokožky s prvými známkami starnutia. Je certifikovaný Ecocertom - celosvetovo uznávanou značkou najkvalitnejšej prírodnej kozmetiky.

- +

Neuveriteľné vlastnosti tohto zeleného ovocia boli známe už okolo 7 000 rokov pred n.l. v Mexiku, odkiaľ avokádový strom pochádza. Jeho ovocie je vnímané ako najvýživnejšie ovocie na svete a superpotravinou. Zdá sa, že prínosy tohto ovocného oleja pre krásu sú rovnako pozoruhodné.

NANOIL AVOKÁDOVÝ OLEJ

Avokádový olej od Nanoilu je organický, za studena lisovaný a nerafinovaný kozmetický olej, ktorý ponúka tie najlepšie skrášľovacie vlastnosti certifikované Ecocertom. Vďaka tomu si olej zachováva všetky svoje najcennejšie zložky a je čistou esenciou toho najlepšieho z čerstvého avokáda.

ČO OBSAHUJE AVOKÁDOVÝ OLEJ?

Avokádový olej, okrem cenných mastných kyselín, je bohatý na vitamíny A, B, D, E, H, K a PP: žiadny iný olej v nich nie je taký bohatý. Je uznávaný ako to najlepšie vitamínové sérum na tvár a vlasy. Olej navyše ponúka vysokú koncentráciu skvalénu (normalizuje činnosť mazových žliaz), bielkovín a minerálov, ktoré potrebujú pokožka i vlasy, aby sa stali krásnymi a aby bolo o ne dobre postarané.

AKO FUNGUJE AVOKÁDOVÝ OLEJ?

 • Ideálny na tvár a vlasy: hĺbkovo hydratuje a vyživuje.
 • Dopĺňa lipidovú bariéru pokožky.
 • Má antibakteriálne, protiplesňové a antivírusové účinky.
 • Posilňuje korienky vlasov a bojuje proti vypadávaniu vlasov.
 • Je zdrojom prírodných antioxidantov.
 • Má silný účinok proti starnutiu.
 • Znižuje viditeľnosť vrások.
 • Vyhladzuje a podporuje pružnosť pokožky.
 • Bojuje s odfarbením pokožky.
 • Regeneruje vlasy, dodáva lesk a vyhladzuje.
 • Hojí epidermálnu vrstvu a urýchľuje hojenie pokožky.
 • Pomáha pri liečbe kožných stavov, ako je psoriáza a ekzém.
 • Posilňuje prirodzenú ochrannú vrstvu pleti.

Pre použitie na vlasy

Ideálny na výživu a regeneráciu; vhodný pre stredne a vysoko pórovité vlasy. Avokádový olej dodáva vlasom vitamíny a cenné mastné kyseliny; stará sa o pokožku hlavy a spomaľuje seboreu. Posilňuje vlasy, dodáva im lesk a vitalitu, vyživuje končeky vlasov a chráni vlákna pred toxínmi.

Pre použitie na telo

Je to obrovskou pomocou pre suchú a drsnú pokožku, ktorá nemá dostatočnú pevnosť a pružnosť. Upokojuje spálenú pokožku. Navyše je dobre vstrebávaný a vytvára jemný, okluzívny film, ktorý vyhladzuje a chráni pokožku pred dehydratáciou. Avokádový olej si môže pridať do kúpeľa alebo použiť ako základnú zložku (nosičový) pre éterické oleje. Môže sa tiež použiť na masáž tela alebo na ošetrenie suchých plôch pokožky (lakte, kolená).

Pre použitie na tvár

Avokádový olej sa rovná tej najlepšej starostlivosti o tvár: obohacuje každú masku, krém alebo píling - to platí tak pre domácu kozmetiku, ako aj pre hotové výrobky dostupné v lekárni. Tento olej sa môže používať ako nočné sérum pre suchú, matnú, unavenú a nudnú pokožku, ako aj na pokožku okolo očí. Často sa pridáva do ílovytých masiek na tvár. V kombinácii s ricínovým olejom je to dobrý spoločník na odstránenie emulzie a navyše regeneruje popraskané pery spôsobené vetrom a mrazom.

Starostlivosť o ruky

Avokádový olej je vhodný na starostlivosť o ruky. Nahrádza krémy na ruky, pretože je dobrý pri kondicionovaní suchej a popraskanej pokožky. Môže sa pridávať do krémov na ruky a masiek na zvýšenie ich účinnosti.

Starostlivosť o nohy

Upokojuje dokonca aj tie najviac unavené nohy. Hydratuje, regeneruje a chráni pokožku pred poškriabaním. Perfektný ako prísada do kúpeľov alebo krémov na nohy.

Návod na skladovanie:

Kozmetický olej musí byť pevne uzavretý a uchovávaný na suchom a chladnom mieste. Chráňte ho pred slnečným žiarením.

Avokádový olej používaný v produktoch Nanoil je certifikovaný Ecocertom.

FAQ - Často kladené otázky

1.Ako používať NANOIL AVOKÁDOVÝ OLEJ?

Prírodné oleje sú všestrannou kozmetikou: môžu byť aplikované na telo, tvár a vlasy, vtierané do rúk a nechtov alebo pridané do kúpeľa. Ich použitie je neobmedzené a druh starostlivosti môžete prispôsobiť svojim osobným preferenciám.

2.Bude NANOIL AVOKÁDOVÝ OLEJ správne fungovať na mojej pokožke a vlasoch?

Kozmetické oleje sa líšia svojou koncentráciou vitamínov, mastných kyselín a iných cenných látok. Navštívte našu webovú stránku, kde sa dozviete viac o ich jedinečných vlastnostiach a vyberte si olej, ktorý najlepšie vyhovuje vašim vlasom a pokožke.

3.Aký je dátum spotreby NANOIL AVOKÁDOVÝ OLEJ?

Oleje NANOIL sú efektívne a rýchlosť ich použitia závisí od vašich individuálnych potrieb. Dátum exspirácie každého oleja je uvedený na obale.

4.Z čoho sa skladá NANOIL AVOKÁDOVÝ OLEJ?

Avokádový olej od Nanoil je prírodný olej získaný lisovaním za studena. Je nerafinovaný a 100% organický a vykazuje tie najlepšie kozmetické vlastnosti certifikované Ecocertom. Vďaka tomu si olej zachováva všetky svoje najcennejšie látky a je čistou esenciou toho najlepšieho z avokáda. NANOIL AVOKÁDOVÝ OLEJ OBSAHUJE: Olej z hruškovca amerického

5.Môžem skombinovať NANOIL AVOKÁDOVÝ OLEJ s inými kozmetickými olejmi?

Samozrejme, že môžete. Prírodné oleje spolu vytvárajú najjemnejšie zmesi bohaté na ďalšie látky (vitamíny, minerály, mastné kyseliny). Spolupracujú so sebou, takže môžete dosiahnuť najlepšiu prispôsobenú prírodnú starostlivosť. Odporúča sa oleje kombinovať , okrem iného, na metódu čistenia tváre olejom a vytvárať si tak domáce kozmetické výrobky.

6.Ako skladovať NANOIL AVOKÁDOVÝ OLEJ?

Po použití oleja vždy skontrolujte, či je fľaša pevne uzavretá. Pokúste sa olej uchovať na chladnom mieste.

Ste odborníkom v oblasti kozmetiky a máte otázky ohľadom možnosti spolupráce?
Vaša požiadavka bola úspešne zaslaná.
Náš obchodný zástupca Vás bude zakrátko kontaktovať.

Naša webová stránka používa cookies, aby vám tak poskytla ten najvyšší štandard služieb. Nastavenia prehliadača si môžete kedykoľvek zmeniť. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.