Nanoil

Jojobový Olej
Jojoba Oil

100% organický | nerafinovaný | lisovaný za studena

INCI: Simmondsia Chinensis Seed Oil
Rozmery: 50 ml

Tento prírodný kozmetický olej, ktorý je v skutočnosti tekutým voskom, je jediný, ktorý ponúka takéto jedinečné kozmetické vlastnosti. Jojobový olej je rozmanitý a ponúka celý rad výživných látok vrátane vitamínov, skvalénu a mastných kyselín. Dobre sa absorbuje pokožkou a obsahuje prírodný UV filter, ktorého štruktúra je veľmi podobná ľudskému kožnému mazu. Jojobový olej rovnako lieči akné a pozitívne ovplyvňuje oslabené vlasy. Tento olej má certifikát Ecocert, celosvetovo uznávanú značku, ktorá je uznávaná medzi najkvalitnejšími prírodnými kozmetickými prípravkami.

- +

Jojobový olej sa nazýva „púštne zlato vždyzeleného kríka“. Tento tekutý vosk sa lisuje z jojobových semien: Simmondsia Chinensis. Je výnimočne odolný proti žltnutiu, čo mu pomáha zachovať si jeho vlastnosti.

NANOIL JOJOBOVÝ OLEJ

Nanoil Jojobový Olej je 100% organický prírodný nerafinovaný olej získaný lisovaním za studena. Preto každá kvapka tejto vzácnej kozmetiky obsahuje podstatu toho, čo je v týchto nenápadných semenách sivého kríku to najlepšie.

ČO OBSAHUJE NANOIL JOJOBOVÝ OLEJ?

Jojobový olej je zdrojom vzácnych nenasýtených mastných kyselín (EFA), rastlinných sterolov a vlastností bojujúcich proti starnutiu, skvalénu, ktorý zlepšuje a udržuje funkcie pleti, rovnako ako omladzujúceho vitamínu E.

AKO FUNGUJE JOJOBOVÝ OLEJ?

 • Vhodný pre mastnú, suchú a kombinovanú pleť.
 • Zvlhčuje a zabraňuje strate vody.
 • Hĺbkovo vyživuje, vyhladzuje a zjemňuje pokožku a vlasy.
 • Vytvára ochranný film na vlasoch a pokožke.
 • Regeneruje pokožku a bojuje proti suchu.
 • Čistí a ošetruje pokožku hlavy.
 • Zabraňuje vypadávaniu vlasov.
 • Vyrovnáva tvorbu mazu a odstraňuje nadmernú seborrhea.
 • Udržuje kyslý plášť (pH) a hladinu vlhkosti.
 • Stará sa o jemnú pokožku očí a pier.
 • Podmienky pre ruky, nohy a nechtové dosky.
 • Chráni končeky vlasov a zanecháva ich lesklé.
 • Má antibakteriálny účinok.

Pre použitie na vlasy

Jojobový olej je najjemnejší, silne regeneračný kondicionér, vhodný pre všetky typy vlasov, pretože spomaľuje seboreu mastných vlasov, zároveň upokojuje suchú pokožku hlavy a zvlhčuje vlasy. Na vmasírovanie do pokožky hlavy a vlasov je potrebné len veľmi malé množstvo oleja. Jojoba po prvom použití zlepšuje vzhľad vlasov a zvyšuje ich lesk. Olej sa môže použiť ako doplnok k iným výrobkom na starostlivosť o vlasy.

Pre použitie na telo

Jojoba je dokonalý a jemný masážny olej a zároveň veľmi výživný doplnok do kúpeľa, po ktorom nie je potrebné už inak pokožku ošetrovať. Olej pokožku vyživuje, vyhladzuje a hydratuje. Jojobový olej obsahuje prírodné UV filtre a po opaľovaní dodáva pokožke úľavu.

Pre použitie na tvár

Je to účinná zložka, ktorá sa používa na výrobu domácej kozmetiky a pleťových krémov na odstraňovanie make-upu, ale môže sa používať aj v prevencií proti starnutiu ako pokročilé vyživujúce pleťové sérum, ktoré sa aplikuje vo dne i v noci. Rovnako bojuje proti akné, lieči kožné lézie a zabraňuje sfarbeniu.

Starostlivosť o nechty

Jojobový olej je vhodný na ošetrenie nechtov: zjemňuje a stará sa o kutikuly. Je uznávaný ako najlepší druh liečby poškodených a krehkých nechtov.

Manuál k skladovaniu:

Kozmetický olej musí byť pevne uzavretý a uchovávaný na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred slnečným žiarením.

Jojobový olej používaný v produktoch Nanoil je certifikovaný Ecocertom.

FAQ - Často kladené otázky

1.Ako používať NANOIL JOJOBOVÝ OLEJ?

Prírodné oleje sú všestrannou kozmetikou: môžu byť aplikované na telo, tvár a vlasy, vtierané do rúk a nechtov alebo pridané do kúpeľa. Ich použitie je neobmedzené a druh starostlivosti môžete prispôsobiť svojim osobným preferenciám.

2.Bude NANOIL JOJOBOVÝ OLEJ správne fungovať na mojej pokožke a vlasoch?

Kozmetické oleje sa líšia svojou koncentráciou vitamínov, mastných kyselín a iných cenných látok. Navštívte našu webovú stránku, kde sa dozviete viac o ich jedinečných vlastnostiach a vyberte si olej, ktorý najlepšie vyhovuje vašim vlasom a pokožke.

3.Aký je dátum spotreby NANOIL JOJOBOVÉHO OLEJA?

Oleje NANOIL sú efektívne a rýchlosť ich použitia závisí od vašich individuálnych potrieb. Dátum exspirácie každého oleja je uvedený na obale.

4.Z čoho sa skladá JOJOBOVÝ OLEJ?

Jojobový olej od Nanoilu je prírodný olej získaný lisovaním za studena. Je nerafinovaný a 100% organický a vykazuje tie najlepšie kozmetické vlastnosti, má certifikát Ecocert. Vďaka tomu si olej zachováva všetky svoje najcennejšie látky a je čistou podstatou toho, čo je najlepšie v oleji získanom z jojobových semien. NANOIL JOJOBOVÝ OLEJ OBSAHUJE: olej zo semien jojoby čínskej.

5.Môžem kombinovať NANOIL JOJOBOVÝ OLEJ s inými kozmetickými olejmi?

Samozrejme, že môžete. Prírodné oleje spolu vytvárajú najjemnejšie zmesi bohaté na ďalšie látky (vitamíny, minerály, mastné kyseliny). Spolupracujú so sebou, takže môžete dosiahnuť najlepšiu prispôsobenú prírodnú starostlivosť. Odporúča sa oleje kombinovať , okrem iného, na metódu čistenia tváre olejom a vytvárať si tak domáce kozmetické výrobky.

6.Ako skladovať NANOIL JOJOBOVÝ OLEJ?

Po použití oleja vždy skontrolujte, či je fľaša pevne uzavretá. Pokúste sa olej uchovať na chladnom mieste.