Nanoil

Argánový olej
Argan Oil

100% organický | nerafinovaný | lisovaný za studena

INCI: Argania Spinosa Kernel Oil
Rozmery: 50 ml

Obsahuje viac ako 100 vzácnych látok, vďaka ktorým je olej silným antioxidantom. Je to prírodný kozmetický olej, ktorý spomaľuje proces starnutia, hydratuje a zlepšuje pružnosť a elasticitu pokožky. Arganový olej je odpoveďou na urýchlenie rastu vlasov a obnovenie prirodzeného lesku prameňov. Ideálny pre suchú, citlivú, zrelú, aknóznu a poškodenú pleť. Arganový olej je tiež účinným sérom na tvár a oči. Je certifikovaný Ecocertom - celosvetovo uznávanou značkou, ktorá je priradená k najkvalitnejšej prírodnej kozmetike.

- +

Arganové stromy rastú v severovýchodných oblastiach Maroka. Sú vysoko rešpektované a z dobrého dôvodu sa nazývajú „Stromy života“. Vďaka svojim orechom, z ktorých sa získava najuznávanejší kozmetický olej, tekuté zlato Maroka.

NANOIL ARGÁNOVÝ OLEJ

Arganový olej od NANOIL je prírodný olej získaný lisovaním za studena; je nerafinovaný a 100% organický. Vďaka tomu obsahuje každá kvapka tohto vzácneho oleja podstatu toho najlepšieho z čerstvých orechov Arganového stromu.

Čo obsahuje arganový olej?

Arganový olej je vzácnym zdrojom nenasýtených mastných kyselín (okolo 80%). Obsahuje kyselinu linolovú zo skupiny omega-6 a kyselinu olejovú zo skupiny omega-9. Preto je vhodný pre všetky typy vlasov a pleti. Olej je známy svojou vysokou koncentráciou vitamínu E, karoténov, skvalánu a butyrospermolu (ochrana pred slnkom), ako aj mnohých ďalších účinných látok.

Ako funguje argánový olej?

  • Znižuje vrásky a spomaľuje proces starnutia pokožky.
  • Spomaluje nadmerné vypadávanie vlasov.
  • Perfektné sérum na tvár, telo a vlasy.
  • Neutralizuje voľné radikály.
  • Stará sa o pokožku a chráni ju pred a po opaľovaní.
  • Stimuluje proces bunkovej obnovy.
  • Zvlhčuje a zabraňuje strate vody.
  • Zdvíha, zlepšuje pružnosť a elasticitu pokožky.
  • Vyživuje a posilňuje vlasy; zlepšuje ich vzhľad a štruktúru.
  • Obnovuje prirodzený lesk a urýchľuje rast vlasov.

Pre použitie na vlasy

Nanoil Argan Oil je perfektné ošetrenie na zvlhčenie všetkých typov vlasov. Chráni vlákna pred horúcim vzduchom, ktorý vytvára fén na vlasy a UVA / UVB žiarením. Olej tiež priaznivo ovplyvňuje výživu oslabených vlasov, obnovuje hojnosť a lesk vlasov, vyrovnáva sa s ich vypadávaním a urýchľuje rast vlasov. Arganový olej sa dobre stará o farebné pramene, spevňuje končeky vlasov a zabraňuje štiepeniu.

Pre použitie na tele

Pravidelná aplikácia arganového oleja na pokožku pomáha v boji proti celulitíde. Jedná sa o zdvíhací a regeneračný olej, ktorý pokožku omladzuje. Môže sa pridať do kúpeľa, ako aj pred a po opaľovaní. Olej zaisťuje pružnosť, vlhkosť a pevnosť, ako aj redukciu strií, jaziev, akné a kožných ochorení, ako je psoriáza.

Pre použitie na tvári

Arganový olej je ideálny pre starostlivosť o pokožku tváre: môže sa aplikovať na celú tvár vo forme séra pred spaním alebo ako doplnok denných a / alebo nočných krémov. Jeho vlastnosti proti starnutiu zaisťujú, že pokožka okolo očí zostáva mladistvá, výskyt vrások sa spomaľuje a pružnosť pokožky sa obnovuje.

Starostlivosť o nohy

Nahrádza krém na nohy a stará sa o pokožku na pätách. Je vhodný ako relaxačný a vyživujúci kúpeľ na nohy. Olej hydratuje a regeneruje suchú a popraskanú pokožku na nohách a chráni ju pred poškriabaním.

Starostlivosť o nechty

Arganový olej vyživuje, posilňuje a je považovaný za najlepšie ošetrenie krehkých, slabých a poškodených nechtov. Nechty si môžete ponoriť do teplého oleja alebo si ho každý deň votrieť na samotný necht.

Návod na skladovanie:

Kozmetický olej musí byť pevne uzavretý a skladovaný na suchom a chladnom mieste. Chráňte ho pred slnečným žiarením.

Arganový olej používaný v produktoch Nanoil je certifikovaný Ecocertom.

FAQ - Často kladené otázky

1.Ako používať NANOIL ARGÁNOVÝ OLEJ?

Prírodné oleje sú všestrannou kozmetikou: môžu byť aplikované na telo, tvár a vlasy, vtierané do rúk a nechtov alebo pridané do kúpeľa. Ich použitie je neobmedzené a druh starostlivosti môžete prispôsobiť svojim osobným preferenciám.

2.Bude NANOIL ARGÁNOVÝ OLEJ správne fungovať na mojej pokožke a vlasoch?

Kozmetické oleje sa líšia svojou koncentráciou vitamínov, mastných kyselín a iných cenných látok. Navštívte našu webovú stránku, kde sa dozviete viac o ich jedinečných vlastnostiach a vyberte si olej, ktorý najlepšie vyhovuje vašim vlasom a pokožke.

3.Aký je dátum spotreby NANOIL ARGÁNOVÝ OLEJ?

Oleje NANOIL sú efektívne a rýchlosť ich použitia závisí od vašich individuálnych potrieb. Dátum exspirácie každého oleja je uvedený na obale.

4.Z čoho sa skladá NANOIL ARGÁNOVÝ OLEJ?

Olejek arganowy od Nanoil to naturalny olej pozyskiwany w procesie tłoczenia na zimno, nierafinowany i 100% organiczny, o najwyższej kosmetycznej jakości, potwierdzonej znakiem Ecocert. Dzięki temu zachowuje on wszystkie najcenniejsze składniki i jest czystą esencją tego, co najlepsze w oleju z orzechów drzewa arganowego. OLEJEK ARGANOWY NANOIL INCI: Argania Spinosa Kernel Oil

5.Môžem skombinovať NANOIL ARGÁNOVÝ OLEJ s inými kozmetickými olejmi?

Samozrejme, že môžete. Prírodné oleje spolu vytvárajú najjemnejšie zmesi bohaté na ďalšie látky (vitamíny, minerály, mastné kyseliny). Spolupracujú so sebou, takže môžete dosiahnuť najlepšiu prispôsobenú prírodnú starostlivosť. Odporúča sa oleje kombinovať , okrem iného, na metódu čistenia tváre olejom a vytvárať si tak domáce kozmetické výrobky.

6.Ako skladovať NANOIL ARGÁNOVÝ OLEJ?

Po použití oleja vždy skontrolujte, či je fľaša pevne uzavretá. Pokúste sa olej uchovať na chladnom mieste.