Jediný, ktorý výborne vyhoveje vašim potrebám
NANOIL pre vlasy so strednou pórovitosťou

Zdravé, vyživené a správne hydratované vlasy, ktoré strácajú vodu

Hĺbkovo regenerované vlasy s pevnými folikulami

Intenzívna výživa, posilnenie a stimulácia rastu oslabených vlasov

Ľahko rozčesateľné a upraviteľné, skrotené vlasy plné vitality

NANOIL PRE VLASY SO
STREDNOU PÓROVITOSŤOU

Oslňujte žiarivými vlasmi

- +

MÁM VLASY SO STREDNOU PÓROVITOSŤOU - ČO TO ZNAMENÁ?

Vlasy
štruktúra
Vlasy
štruktúra

Vlasy si vyžadujú intenzívne spevnenie

Stav vašich vlasov nie je najideálnejší. Ich cibuľky sú krehké a pramene vypadávajú alebo dokonca prestávajú rásť. Vaše pramienky si vyžadujú posilu, hĺbkovú výživu a intenzívnu obnovu. Sila vzácnych prírodných rastlinných olejov a inovačných živín v NANOIL pre vlasy so strednou pórovitosťou im poskytuje intenzívne ošetrenie, spomaľuje vypadávanie vlasov a podporuje ich rast.

Už len krok od zlej formy

Je ľahké poškodiť vnútornú keratínovú štruktúru vlasov so strednou pórovitosťou. Ich šupinky sa nadvihujú, čo je znakom toho, že pramene potrebujú posilniť. Narušená kyslá rovnováha pokožky hlavy má za následok mastné a vypadávajúce chumáče vlasov, ktoré strácajú na objeme. NANOIL pre vlasy so strednou pórovitosťou reguluje funkciu mazových žliaz, zaručuje obnovu vlasov a zlepšuje ich prirodzenú ochrannú vrstvu.

Majú ďaleko od dokonalosti

Vlasy so strednou pórovitosťou sú problematické - mdlé, bez lesku, kučeravejúce a ťažko rozčesateľné. Stylovanie takéhoto typu vlasov spôsobuje len problémy a väčšina stylingových prípravkov ich stav len zhoršuje. NANOIL je elixír krásy, ktorý robí vaše pramienky zdravými, silnými, odolnými, lesklými a dlhšími.

DOVOĽTE VAŠIM VLASOM OHROMOVAŤ SVOJOU KRÁSOU

Môžete sa tešiť zo žiarivých a zamatových vlasov. NANOIL pre vlasy so strednou pórovitosťou je inovatívnou a profesionálnou kúrou. Komplex šiestich prírodných olejov, bohatých na omega mastné kyseliny, obohatený o starostlivo vybrané živiny, dodáva vašim vlasom krásny a zdravý vzhľad.

AKO TO FUNGUJE?

Formula NANOIL pre vlasy so strednou pórovitosťou bola vyvinutá tak, aby prenikla do najspodnejších častí pokožky hlavy pre zlepšenie krvného obehu, udržiavala správnu hladinu hydratácie a podporila mechanizmus, zodpovedný za náležité fungovanie ochrannej lipidovej bariéry. Práve preto NANOIL garantuje posilnenie a hĺbkovú obnovu cibuliek, zabraňuje rozštiepeniu končekov a krehkosti. Regeneruje a posilňuje vlasy, obnovuje ich lesk a poskytuje im ochranu pred škodlivými vonkajšími faktormi. Dokonale zlepšuje váš účes a zväčšuje objem vlasov.

NANOIL PRE VLASY SO
STREDNOU PÓROVITOSŤOU

Obaľte svoje vlasy do zázračného Nanoil

- +

PRÍRODNÉ OLEJE V BOJI ZA ZDRAVÉ VLASY

Spoznajte zloženie elixíru NANOIL pre vlasy so strednou pórovitosťou

Len Nanoil je zložený z dobre-vyrovnaných zložiek prírodných olejov a ďalších kondicijujúcich ingrediencií. Vďaka ich kombinácií v adekvátnych proporciách získava výnimočné vlastnosti. Zistite samy, že správnym výberom a zložením olejov môžete vylepšiť svoje vlasy účinnejšia, ako kedykoľvek predtým.

MAKADAMIOVÝ OLEJ – obnovuje vitalitu vlasov

Olej vytlačený z dužiny orechov stromu Makadámia. Rýchlo sa absorbuje do pokožky hlavy a vlasových folikúl. Reguluje vylučovanie séba, upokojuje podráždenia, vyživuje, hydratuje, zjemňuje a zlepšuje odolnosť vlasov.

ARGÁNOVÝ OLEJ - chráni pred vysokými teplotami

Olej získaný z jadra Arganovníka. Obsahuje antioxidanty, ktoré spomaľujú procesy starnutia. Poskytuje vlasom ochranu pred teplom počas styliovania. Hĺbkovo regeneruje keratínovú štruktúru oslabených vlasov.

MARULOVÝ OLEJ – posilňuje prirodzený ochranný povlak

Africký olej vyťažený z jadier (orechov) ovocia zo stromu Marula. Stará sa o pokožku hlavy a vlasy. Posilňuje kožnú bariéru vody a tukov a zlepšuje hydratáciu. Chráni pred škodlivými účinkami vonkajších faktorov.

JOJOBOVÝ OLEJ – reguluje vylučovanie séba

Zlatý olej lisovaný zo semienok kra Simmondsia chinensis (Jojoba). Zabraňuje masteniu vlasov a postupne spomaľuje nadmerné vylučovanie séba. Čistí pokožku a lieči lupiny. Je liekom na suchú pokožku hlavy a dehydrované vlasy.

MARAKUJOVÝ OLEJ – zabraňuje kučeraveniu a uľahčuje česanie

Olej vyrobený z Passion fruit. Vynikajúco krotí neposlušné pramene, dodáva im lesk a uľahčuje česanie. Vyhladzuje, dodáva jemnosť a výrazný lesk.

KOKOSOVÝ OLEJ – vyhladzuje vlasy a chráni ich končeky

Za studena lisovaný olej z dužiny kokosov. Chráni končeky vlasov, zabraňuje lámaniu a dehydratácii, obnovuje odolnosť. Vyživuje vlasy, uzatvára šupiny, zaručuje jemnosť vlasov a dodáva im lesk.

Sila prírodných olejov je vylepšená o:

Kerastim – stimuluje produkciu keratínu, kľúčovej štruktúrnej látky, vytvárajúce vonkajšiu vrstvu ľudskej pokožky a vlasov. Posilňuje, spomaľuje vypadávanie vlasov a má pozitívny vplyv na ich hustotu.

Baicapil – inovatívna ingrediencia, ktorá obmedzuje vypadávanie vlasov a zlepšuje ich hustotu. Oživuje folikuly a stimuluje rast nových, silných a zdravých vlasov.

Hodváb – ingrediencia so skrášľujúcimi vlastnosťami. Vyhladzuje vlasy, robí ich odolné a vyzdvihuje ich viacrozmerný lesk. Stará sa o intenzívnu farbu vlasov.

UV filter – ochranná zložka, ktorá zabraňuje škodlivým účinkom ultrafialového žiarenia. Zabraňuje tomu, aby sa pramene stali mdlé, krehké a suché.

Vitamin A – bežne známy ako retinol. Zlepšuje funkciu mazových žliaz, eliminuje lupiny, posilňuje vlasy a chráni kožnú bariéru vody a tukov.

Vitamin E – silný antioxidant, ktorý spomaľuje procesy starnutia. Urýchľuje delenie buniek. Pramienky ostávajú vo forme.

Moje vlasy začali vyzerať mdlo a vypadávať po hrstiach. Predtým som nemala takéto problémy a prišla som k záveru, že ich stav sa mohol zhoršiť kvôli slanej vode a slnečnému žiareniu. Nanešťastie, bolo ťažké vrátiť môjmu účesu jeho predošlý vzhľad. Hľadanie ideálneho výrobku mi zabralo veľa námahy... Nanoil účinkoval na mojich vlasov presne tak, ako to opísal jeho výrobca. Dobré ingrediencie a veľmi príjemná formula ma presvedčili, aby som si kúpila ďalšie balenie. A čo účinky? Neuveriteľné! Úprimne ho odporúčam. Nijaké dievča nebude sklamané.

Denisa, 49

Konečne niekto pochopil pojem starostlivosť o vlasy! Po aplikácii Nanoil vyzerajú moje vlasy nádherne. Zvykli byť riedke, bez lesku a mdlé. Teraz sú jemné a hladké. Neviem prestať sa ich dotýkať. Mám pocit, že Nanoil so mnou zostane navždy.

Magdaléna, 34

Všetci sa s časom meníme. Moje vlasy zoslabli, začali vypadávať; stratili svoj lesk a formu. Mala som dojem, že rýchlo rednú. Zalamovala som rukami, pretože nič nezaberalo. Jedine Nanoil sa ukázal byť nápomocný. Som z toho v siedmom nebi.

Patrícia, 27

NANOIL PRE VLASY SO
STREDNOU PÓROVITOSŤOU

Vlasy, ktoré vyvolávajú senzáciu

- +

PREMENA VLASOV S NANOIL

NANOIL pre vlasy so strednou pórovitosťou je symbiózou vedy a bohatej tradície olejovania. Dajte svojim vlasom pocítiť, že sú hodné exkluzívnej starostlivosti o vlasy, pomocou sily prírodných rastlinných výťažkov. NANOIL odstraňuje problémy spojené s vlasmi a všetkými znakmi zhoršovania ich stavu - krehkosť, dehydratácia, mdlosť, vypadávanie alebo aj lupiny. Podporuje ich rast, dodáva im lesk, vyhladzuje a zväčšuje ich objem, umožňuje im získať zdravý vzhľad.

Vlasy so strednou pórovitosťou si vyžadujú mimoriadnu starostlivosť. Ako budú vaše pramene vyzerať, je úplne na vás. Vy rozhodnete, akú starostlivosť dodáte svojim pramienkom. Rozhodnite sa pre vyživujúco-posilňujúcu kúru s NANOIL, ktorá zlepšuje regeneráciu poškodených buniek, vyživuje ich a uzatvára ich šupiny. Získate tak rýchlo rastúce pramene bez toho, aby vás trápilo vypadávanie vlasov.

Zdravé a žiarivé vlasy?
Je to možné
za 30 dní!

FAQ - Často kladené otázky

1.Ako používať Nanoil na vlasy so strednou pórovitosťou?

Podľa toho, aké dlhé vaše vlasy sú, vytlačte si až päť dávok NANOILu a rovnomerne si ich rozotrite do vlasov a na pokožku hlavy. Nechajte si olej na vlasoch hodinu alebo viac. Potom si vlasy umyte.

Ošetrenie vlasov olejom NANOIL bude intenzívnejšia, ak si aplikujete zmes na vlhké, čisté vlasy a pokožku hlavy.

Podľa toho, aké dlhé vaše vlasy sú, vytlačte si až päť dávok NANOILu a rovnomerne si ich rozotrite do vlasov a na pokožku hlavy. Nechajte si olej na vlasoch hodinu alebo viac. Potom si vlasy umyte lub do pielęgnacji zarostu.

Podrobné pokyny krok za krokom nájdete v našom blogovom príspevku: "Ako používať vlasový olej Nanoil?".

2.Pre koho je vhodný Nanoil na stredne porézne vlasy?

Zloženie vlasového oleja NANOIL je založené na prírodných rastlinných olejoch, takže ho môže aplikovať každý. Slúži rovnako ženám, ako aj mužom (vrátane starostlivosti o brady).

Určite si pórovitosť vašich vlasov a vyberte si ten pravý olej pre vás. NANOIL pre vlasy so strednou pórovitosťou je vytvorený pre normálne, oslabené vlasy so sklonom k rozštiepeným koncom, ktoré sú jemné, zbavené lesku a pružnosti, krehké a stenčujúce sa.

3.Moja pokožka je citlivá. Môžem používať NANOIL?

Bezpečná formula NANOIL sa odporúča všetkým, ktorí sa potrebujú postarať o svoje vlasy. Nezráža ani nespôsobuje alergie; nespôsobuje žiadne nepriaznivé reakcie, takže jeho organický vzorec je vhodný aj pre tých, ktorých pokožka hlavy je citlivá. Olej na vlasy NANOIL skrášľuje a ošetruje pokožku hlavy; preto sa navrhuje, aby sa aplikoval na problematické oblasti hlavy.

4.Aký je dátum spotreby vlasového oleja Nanoil?

Jedna fľaša vlasového oleja NANOIL vydrží približne 3 - 4 mesiace. Výrobok by sa mal používať do dátumu spotreby uvedeného na obale.

5.Z čoho je vyrobený NANOIL VLASOVÝ OLEJ pre vlasy so strednou pórovitosťou?

Vlasové oleje NANOIL obsahujú iba prírodné látky. V každej verzii oleja nájdete starostlivo vyvážené oleje obohatené o výživné zmesi zodpovedné za aktiváciu vlasových folikulov a stimuláciu rastu vlasov. Oleje majú tiež UV filter a vzácne vitamíny (A a E). Každá verzia NANOIL je tým najlepším zložením látok, vďaka čomu sa perfektne hodí pre váš typ vlasov.

NANOIL olej pre vlasy so strednou pórovitosťou - olej zo semien Macadamia Ternifolia, olej z jadier repy olejnej, olej zo semien jojoby čínskej, olej zo semien marule, olej z mučenky jedlej, olej z kokosovníka, etiohexylmetoxycinnamát, tetrasodium-disíndín, propanediol, arginín, kyselina mliečna, výťažok z klíčkov sóje, výťažok z klíčkov Triticum Vulgare, aróma, hydrolyzované hodváb, tokoferyl acetát, retinyl palmitát, tokoferol, hexylškor, limonén, linalool.

6.Čo je na oleji NANOIL pre vlasy so strednou pórovitosťou iné od ostatných vlasových olejov?

Klinické štúdie preukázali, že vlasy majú rôznu pórovitosť. NANOIL ponúka tri verzie jedného produktu, ktoré sa líšia z hľadiska obsahu rastlinného oleja. Vďaka tomu sa ich činnosť zameriava na potreby konkrétneho typu vlasov. NANOIL PRE VLASY SO STREDNOU PÓROVITOSŤOU je jediný taký olej, ktorý zodpovedá pórovitosti (stavu) stredne poréznych vlasov.

7.Prináša pravidelné používanie Nanoilu požadované účinky?

Aplikácia NANOILU podľa pokynov poskytne požadované účinky za predpokladu, že olej zodpovedá štruktúre vlasov. Frekvencia ani kvantita použitého oleja by nemali byť prehnané. Len pár kvapiek NANOIL je všetko, čo potrebujete na dosiahnutie neuveriteľnej zmeny vlasov.

8.Skončila som so svojim ošetrením vlasov Nanoilom. Čo ďalej?

Všimli ste si výrazného zlepšenia stavu vlasov už po jednom cykle ošetrení NANOILOM? Oelj neprestávajte používať. Každý typ vlasov (aj veľmi pórovitý) je neustále vystavený nepriaznivému pôsobeniu vonkajších faktorov, ktoré by mohli zhoršiť jeho stav. Aplikujte si NANOIL preventívne aj po ukončení liečby.

NANOIL PRE VLASY SO
STREDNOU PÓROVITOSŤOU

Dôverujte svojej kráse

- +

Naša webová stránka používa cookies, aby vám tak poskytla ten najvyšší štandard služieb. Nastavenia prehliadača si môžete kedykoľvek zmeniť. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.